Aktuality

Nenávidia sa, a predsa musia nájsť k sebe cestu...

Je možné zdolať neprekonateľnú hranicu medzi najobľúbenejším dievčaťom v škole a najväčším lúzrom? Aká je pravdepodobnosť, že takí odlišní ľudia nájdu k sebe cestu? A prečo ju vlastne musia nájsť? Stratená duša, tak znie názov prvej knihy novej mysterióznej série Medzi nebom a zemou, ktorá vyjde vo Vydavateľstve Fragment 14. 3. 2014. Kniha, ktorá poodhalí, aká tenká je hranica medzi životom a smrťou a aká je skutočná podoba človeka, ktorý sa ocitne medzi nebom a zemou.

Vitajte v Horror School – tajomnej škole, o akej ste ešte nepočuli!

Pamätáte sa na školské roky, alebo do školy práve chodíte? Ak áno, tak na všetko, čo o školách viete, pokojne zabudnite, pretože svoje dvere otvára škola ako žiadna iná! Horror School je nová a navonok veľmi prestížne pôsobiaca vzdelávacia inštitúcia. Stačí však len vojsť a zistíte, že vo vnútri sa dejú vážne čudné veci... Krysy vyskakujú zo skriniek, žiaci sa záhadne strácajú. Školská knižnica je bludiskom tajných chodieb. A učiteľ biológie sa správa veľmi, veľmi čudne. Prvá kniha zo série Horror School vyjde vo Vydavateľstve Fragment 11. 3. 2014.

Rady a recepty pre zdravý a dlhý život

Je možné mať radosť zo života a žiť naplno aj v zrelom veku? Ako vek človeka ovplyvňuje príjem živín? Ako si zostaviť zdravý jedálny lístok? Ako sa stravovať počas rôznych vážnych ochorení? Doplnky stravy – áno či nie? Ako si správne vybrať? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky sa dozviete v knihe Stále s chuťou, ktorá vyjde vo Vydavateľstve Fragment 26. februára 2014.

Mysteriózny príbeh o mestečku, ktoré skrýva veľké tajomstvo

Vydavateľstvo Fragment predstavuje ďalšiu napínavú novinku z pera americkej spisovateľky Lisy McMannovej (autorka série V zajatí snov). Prekliate mesto je román, ktorý budú čitatelia čítať so zatajeným dychom. Zamilujú si sympatickú hrdinku, ktorá trpí obsedantno–kompulzívnou poruchou a autorka ich presvedčí o hĺbke ľudských emócií a sile priateľstva, ktoré pretrvá aj v tých najťažších chvíľach. Kniha vyjde 4. februára 2014.

Rozprávkové Vianoce alebo ako si pozvať rozprávku do svojho domova

Rozprávky majú radi všetci, od najmenších drobcov až po starých rodičov. Každé Vianoce sa nesú v rozprávkovom duchu – väčšinou prostredníctvom televízie, ktoré majú bohatý program, vzácnejšie však vďaka deťom, ktorých fantázia často krát nepozná hranice. Existuje ale aj iný spôsob, ako pozvať rozprávku do svojich domovov...

Výnimočné encyklopédie z ríše zvierat a rýchlych strojov

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh ďalšiu skvelú 3D encyklopédiu Ríša zvierat, ktorá obsahuje nielen špeciálne 3D obrázky, ale tiež zaujímavé informácie o fascinujúcej ríši zvierat. Všetkých milovníkov áut poteší ďalšia knižná novinka Rýchle stroje, v ktorej nájdu podrobné fakty a zaujímavosti zo sveta rýchlych áut, lodí, motoriek a lietadiel.

Druhá časť fantasy série, ktorá vám nedovolí spať!

Mesačné slzy, tak znie názov druhej časti úžasnej fantasy od nemeckej spisovateľky Bettiny Bellitz. Čitatelia si zamilovali jej prvú časť a nesklame ich ani pokračovanie príbehu, ktorý prináša nové vzrušujúce tajomstvá. Obklopí vás fascinujúci svet nočných môr a nepustí vás, až kým ho nedočítate do konca. Kniha vyšla 22. októbra vo Vydavateľstve Fragment.

Boj o záchranu ľudstva vrcholí v šiestej časti strhujúcej série Podzemie!

Práve dnes vychádza vo Vydavateľstve Fragment šiesta časť napínavej fantasy série Podzemie. Autori Roderick Gordon a Brian Williams nesklamú svojich fanúšikov, pretože osudné tajomstvá v Podzemí vyjdú na povrch a boj o záchranu ľudstva bude zavŕšený.

Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského sa vydali za svojimi čitateľmi

V piatok 18. 10. 2013 o 10. h bola v Bratislavskom bábkovom divadle pokrstená kniha Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského. Knihu rozprávok prerozprávala Viola Jakubičková a jej hostia, herec Pavol Topoľský a Karolínka Ozimyová, uviedli knihu do života symbolicky hviezdnym prachom.

Bohovia Olympu sa znova prebúdzajú v novej vzrušujúcej sérii Ricka Riordana!

Mocní bohovia Olympu sa opäť prebúdzajú v novej sérii Bohovia Olympu od obľúbeného spisovateľa Ricka Riordana. Voľné pokračovanie Percyho Jacksona ocenia nielen fanúšikovia tejto strhujúcej, mýtmi opradenej ságy, ale všetci čitatelia, ktorí majú radi dobrodružstvo a fantáziou naplnený príbeh. Prvá časť s názvom Proroctvo vyšla vo Vydavateľstve Fragment 15. 10. 2013. V USA sa predali dva milióny výtlačkov.
Strana 2/15     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

soutezeNová súťaž

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte knihu Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského!

prejsť na súťaže

katalog jesen 2014

Aktuálny katalóg

Prelistujte si náš katalóg alebo si ho stiahnite do svojho počítača!

knižná ponuka Jeseň 2014

Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri