Aktuality

Prastaré kliatby treba brať vážne…

Dnes vychádza vo Vydavateľstve Fragment strhujúci triler s tajomným názvom Saeculum. Verili ste niekedy povestiam či poverám? Možno by ste mali začať. Les, do ktorého sa vydajú hlavní hrdinovia, je zahalený rúškom tajomstva. Je poznačený starodávnou kliatbou, ktorú vyriekol zavraždený muž tesne pred smrťou. Kto kliatbu prebudí, toho les nepustí... Dajú sa hrôzostrašné udalosti, ktoré sa začnú diať, racionálne vysvetliť? Čo znamenajú záhadné odkazy vyryté do kôry stromu? A kam miznú členovia výpravy?

Vstúpte do sveta fantázie, tajomných síl a elfov!

Vydavateľstvo Fragment predstavuje novú fantasy trilógiu z pera mladej českej autorky Michaely Burdovej. Jej prvá časť s názvom Strážcovia dobra je autorkinou veľmi úspešnou prvotinou. Trilógia Posolstvo jednorožcov bola v Českej republike nominovaná na Zlatú knihu roku 2010. Prvú časť, preloženú do slovenského jazyka, nájdete na pultoch slovenských kníhkupectiev už dnes!

Šanca na prežitie je mizivá, túžba žiť stále silnejšia!

Začiatkom októbra bol na trh uvedený druhý diel strhujúcej trilógie Andrewa Fukudu s názvom Korisť. Pri jeho čítaní budete mať zaručene zimomriavky. Veľmi reálne vykresľuje svet plný temnoty, nebezpečenstva a novej rasy ľudí, ktorá prahne po ľudskej krvi. Je vôbec možné prežiť vo svete plnom „predátorov“, ak ste pre nich len úbohou korisťou?

ROZPRÁVKY sú spomienkami na detstvo...

... a tiež jeho súčasťou. Rozprávky čítajú rodičia svojim deťom pred spaním alebo sa s radosťou prizerajú, ako sa stávajú súčasťou ich prvého čítania. Voľne prerozprávané a jazykovo zjednodušené rozprávky na motívy Pavla Dobšinského sú na tieto chvíle ako stvorené.

Boj za záchranu ľudstva všetkých spojí. Znamenie Atény od Ricka Riordana im ukáže cestu!

Úspešná séria Bohovia Olympu z pera Ricka Riordana ponúka ďalšie strhujúce pokračovanie príbehov Percyho Jacksona a jeho priateľov. Za záchranu ľudstva, ktoré je v ohrození, bojujú všetci spolu. Už nezáleží na tom, či pochádzajú z Tábora polokrvných, alebo  z Tábora Jupiter. Výnimočnosťou celej série je úžasné prepletenie postáv gréckej i rímskej mytológie, ktoré čitateľa nielen pohltí, ale zároveň zábavnou formou poučí. Fanúšikovia žánru fantasy sa majú na čo tešiť. Ďalšie dielo Ricka Riordana, ktoré zaručene nesklame!

Všetko sa odohráva MEDZI NEBOM A ZEMOU

Aká je pravdepodobnosť zdolania neprekonateľnej hranice medzi dvoma svetmi? Najobľúbenejším dievčaťom v škole a najväčším lúzrom? Je možné, aby sa z nich stali priatelia a pomáhali si? Čakanie na zázrak je posledná časť mysterióznej série MEDZI NEBOM A ZEMOU, ktorá vyšla vo Vydavateľstve Fragment 2.9.2014.

Horror School odhaľuje ďalšie zo svojich temných tajomstiev!

Nie je škola ako škola... Horror School alias Lovecraftova základná škola je nová, moderná, ale tiež absolútne tajomná budova, v ktorej si nikto nemôže byť ničím úplne istý...

Na dovolenku bez ťažkých kufrov, s ľahkosťou a s e-knihou!

Letné prázdniny sú v plnom prúde. Deti odchádzajú do táborov alebo k starým rodičom. V práci sa dokončia najdôležitejšie a neodkladné záležitosti a aj rodičia sa môžu tešiť na pár dní voľna. S rodinou, priateľmi, partnermi... vždy s blízkymi. K neodmysliteľným spoločníkom patrí aj kniha. Pomôže zabudnúť na každodenné starosti, prežívať nové a nové príbehy, navštíviť dávno zabudnuté civilizácie, pozitívne sa naladiť. Žiadne ťažké kufre a množstvo kníh so sebou! Stačí siahnuť po elektronickej knihe a čítať od rána do večera! Odpadne aj dlhé rozhodovanie, ktorú knihu vziať so sebou, a ktorá ostane doma. E-knihy sú ideálnym riešením pre všetkých nerozhodných a zábudlivých, pretože sa dajú kúpiť hneď a kdekoľvek – stačí prístup k internetu.

Lúštite krížovky a inšpirujte sa zaujímavými receptami pre zdravie!

Čas dovoleniek je ideálny na čítanie kníh, ale aj na oddych pri lúštení krížoviek. Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh ďalšiu, už 39. knihu krížoviek, tentoraz so zdravými receptami. Krížovky sú doplnené užitočnými a praktickými nápadmi do vašej kuchyne.

Dobrodružstvá prešibaných dvojčiat pokračujú

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh druhú časť série Prešibané dvojčatá od slovenskej spisovateľky Aleny Penzešovej. Príbehy plné vtipných príhod Jakuba a Miša pokračujú príchodom strýka z Ameriky, ktorý vždy nosí dvojčatám tie najfantastickejšie darčeky. Tentoraz ich však čaká nemilé prekvapenie. Knižka Strýkova parochňa vyšla 6. 5. 2014.
Strana 2/17     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV

!!! PRESMEROVANIE E-SHOPU !!!

Dovoľujeme si vás informovať o presmerovaní e-shopu Vydavateľstva Fragment na www.albatrosmedia.sk. K zmenám dochádza z dôvodu prebiehajúcej fúzie.

Vopred ďakujeme za vašu priazeň.

E-mail: eshop@albatrosmedia.sk
Zákaznícka linka: 02/4445 2046

 

AKTUÁLNY KATALÓG KNIŽNÉHO KLUBU FRAGMENT

mal  fragment s logom kkf_1

 

 

 

 

SLEDUJTE NOVÉ SÚŤAŽE NA FACEBOOKU!

books 

 

Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri