Aktuality

Rady a recepty pre zdravý a dlhý život

Je možné mať radosť zo života a žiť naplno aj v zrelom veku? Ako vek človeka ovplyvňuje príjem živín? Ako si zostaviť zdravý jedálny lístok? Ako sa stravovať počas rôznych vážnych ochorení? Doplnky stravy – áno či nie? Ako si správne vybrať? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky sa dozviete v knihe Stále s chuťou, ktorá vyjde vo Vydavateľstve Fragment 26. februára 2014.

Mysteriózny príbeh o mestečku, ktoré skrýva veľké tajomstvo

Vydavateľstvo Fragment predstavuje ďalšiu napínavú novinku z pera americkej spisovateľky Lisy McMannovej (autorka série V zajatí snov). Prekliate mesto je román, ktorý budú čitatelia čítať so zatajeným dychom. Zamilujú si sympatickú hrdinku, ktorá trpí obsedantno–kompulzívnou poruchou a autorka ich presvedčí o hĺbke ľudských emócií a sile priateľstva, ktoré pretrvá aj v tých najťažších chvíľach. Kniha vyjde 4. februára 2014.

Rozprávkové Vianoce alebo ako si pozvať rozprávku do svojho domova

Rozprávky majú radi všetci, od najmenších drobcov až po starých rodičov. Každé Vianoce sa nesú v rozprávkovom duchu – väčšinou prostredníctvom televízie, ktoré majú bohatý program, vzácnejšie však vďaka deťom, ktorých fantázia často krát nepozná hranice. Existuje ale aj iný spôsob, ako pozvať rozprávku do svojich domovov...

Výnimočné encyklopédie z ríše zvierat a rýchlych strojov

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh ďalšiu skvelú 3D encyklopédiu Ríša zvierat, ktorá obsahuje nielen špeciálne 3D obrázky, ale tiež zaujímavé informácie o fascinujúcej ríši zvierat. Všetkých milovníkov áut poteší ďalšia knižná novinka Rýchle stroje, v ktorej nájdu podrobné fakty a zaujímavosti zo sveta rýchlych áut, lodí, motoriek a lietadiel.

Druhá časť fantasy série, ktorá vám nedovolí spať!

Mesačné slzy, tak znie názov druhej časti úžasnej fantasy od nemeckej spisovateľky Bettiny Bellitz. Čitatelia si zamilovali jej prvú časť a nesklame ich ani pokračovanie príbehu, ktorý prináša nové vzrušujúce tajomstvá. Obklopí vás fascinujúci svet nočných môr a nepustí vás, až kým ho nedočítate do konca. Kniha vyšla 22. októbra vo Vydavateľstve Fragment.

Boj o záchranu ľudstva vrcholí v šiestej časti strhujúcej série Podzemie!

Práve dnes vychádza vo Vydavateľstve Fragment šiesta časť napínavej fantasy série Podzemie. Autori Roderick Gordon a Brian Williams nesklamú svojich fanúšikov, pretože osudné tajomstvá v Podzemí vyjdú na povrch a boj o záchranu ľudstva bude zavŕšený.

Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského sa vydali za svojimi čitateľmi

V piatok 18. 10. 2013 o 10. h bola v Bratislavskom bábkovom divadle pokrstená kniha Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského. Knihu rozprávok prerozprávala Viola Jakubičková a jej hostia, herec Pavol Topoľský a Karolínka Ozimyová, uviedli knihu do života symbolicky hviezdnym prachom.

Bohovia Olympu sa znova prebúdzajú v novej vzrušujúcej sérii Ricka Riordana!

Mocní bohovia Olympu sa opäť prebúdzajú v novej sérii Bohovia Olympu od obľúbeného spisovateľa Ricka Riordana. Voľné pokračovanie Percyho Jacksona ocenia nielen fanúšikovia tejto strhujúcej, mýtmi opradenej ságy, ale všetci čitatelia, ktorí majú radi dobrodružstvo a fantáziou naplnený príbeh. Prvá časť s názvom Proroctvo vyšla vo Vydavateľstve Fragment 15. 10. 2013. V USA sa predali dva milióny výtlačkov.

Nebezpečná sféra časopriestoru sa otvára v novej vzrušujúcej knihe Búrka!

Dych berúci príbeh americkej spisovateľky Julie Crossovej Búrka je dôkladne premyslený a prepracovaný do najmenších detailov. Prvý diel s názvom Uväznený v čase vyjde vo Vydavateľstve Fragment už budúci týždeň, v utorok 15. októbra. Čitatelia sa budú môcť presvedčiť, že téma cestovania v čase v spojení s autorkiným rozprávačským talentom ich prekvapí kvalitným príbehom, ktorému nebude chýbať ani potrebná dávka romantiky, nebezpečenstva a tajomna.

Draci, tak ako ich ešte nepoznáte!

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižné pulty výnimočnú fantasy sériu Serafína od americkej spisovateľky Rachel Hartman. Prvá časť s názvom Skrytá tvár vyjde 1. októbra. Autorka si podmaní čitateľov svojím neobyčajným príbehom o drakoch, ktorý napísala s presvedčivosťou a originalitou. Behom jedného roka po vydaní originálu knihy boli predané práva na preklad do 16 krajín.
Strana 2/15     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

soutezeNová súťaž

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte knihu Ricka Riordiana Bohovia Olympu – Neptúnov syn!

prejsť na súťaže

katalog jesen 2014

Aktuálny katalóg

Prelistujte si náš katalóg alebo si ho stiahnite do svojho počítača!

knižná ponuka Jeseň 2014

Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri