Aktuality

Dobrodružstvá prešibaných dvojčiat pokračujú

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh druhú časť série Prešibané dvojčatá od slovenskej spisovateľky Aleny Penzešovej. Príbehy plné vtipných príhod Jakuba a Miša pokračujú príchodom strýka z Ameriky, ktorý vždy nosí dvojčatám tie najfantastickejšie darčeky. Tentoraz ich však čaká nemilé prekvapenie. Knižka Strýkova parochňa vyšla 6. 5. 2014.

Rozpútala sa druhá časť Búrky

Druhý diel knižnej série Búrka od americkej spisovateľky Julie Crossovej vyjde vo Vydavateľstve Fragment už dnes. Vzrušujúca cesta časom pokračuje a napriek tomu, že sa Jacksonovi Meyerovi podarilo zachrániť svoju životnú lásku, ich životy sú opäť v ohrození. Príbeh sa odohráva v nebezpečnom tempe plnom neuveriteľných zvratov a vzrušujúcich momentov. Prevedie vás bludiskom utajených skutočností a vy sa ocitnete VO VÍRE MINULOSTI spoločne s hlavnými hrdinami.

Schudla 45 kíl za jeden rok

Whitney Holcombe mala 14 rokov a vážila 230 libier, čo je približne 104 kg. Cítila sa bezcenná a mala veľmi nízke sebavedomie. Rozhodla sa však, že zmení svoj život. Svoj príbeh vyrozprávala v knihe Schudla som 45 kg za 1 rok, ktorú prináša na slovenský knižný trh Vydavateľstvo Fragment. Kniha vyjde budúci týždeň 14. 4. 2014.

Strhujúci lov na ľudí sa začína...

Ľudstvo je na pokraji vyhynutia. Zrodila sa nová rasa. Zostávajúci ľudia sa musia prispôsobiť alebo zomrú. Ústredná téma príbehu amerického spisovateľa Andrewa Fukudu prináša vzrušujúcu zápletku, kde boj o prežitie je každodennou súčasťou života ľudí, ktorí ešte na zemi zostali. Prvá časť trilógie s názvom Lov vychádza vo Vydavateľstve Fragment práve dnes.

Dve knihy z Vydavateľstva Fragment nominované na Detský top titul Panta Rhei Awards

Už po piatykrát sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie cien Panta Rhei Awards v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. Ocenenia získali víťazi desiatich kategórií. Jednou z kategórií bol Detský top titul. V tejto kategórii boli zo štyroch titulov nominované dve knihy z Vydavateľstva Fragment, Predškolák – S Fragmentíkom do školy a Veľká kniha hádaniek a doplňovačiek.

Jediný bozk a život sa navždy zmení...

Americká spisovateľka Jamie Reed prináša novú fantasy sériu o záhadných, príťažlivých a nebezpečných kambionoch. Starobylí duchovia túžiaci po životodarnej energii prežili až do dnešných dní. Kto sú kambioni a čo skrývajú pred svetom? To a omnoho viac sa dozviete v prvej časti mystickej série nazvanej Magická príťažlivosť, ktorá vychádza vo Vydavateľstve Fragment práve dnes.

Nenávidia sa, a predsa musia nájsť k sebe cestu...

Je možné zdolať neprekonateľnú hranicu medzi najobľúbenejším dievčaťom v škole a najväčším lúzrom? Aká je pravdepodobnosť, že takí odlišní ľudia nájdu k sebe cestu? A prečo ju vlastne musia nájsť? Stratená duša, tak znie názov prvej knihy novej mysterióznej série Medzi nebom a zemou, ktorá vyjde vo Vydavateľstve Fragment 14. 3. 2014. Kniha, ktorá poodhalí, aká tenká je hranica medzi životom a smrťou a aká je skutočná podoba človeka, ktorý sa ocitne medzi nebom a zemou.

Vitajte v Horror School – tajomnej škole, o akej ste ešte nepočuli!

Pamätáte sa na školské roky, alebo do školy práve chodíte? Ak áno, tak na všetko, čo o školách viete, pokojne zabudnite, pretože svoje dvere otvára škola ako žiadna iná! Horror School je nová a navonok veľmi prestížne pôsobiaca vzdelávacia inštitúcia. Stačí však len vojsť a zistíte, že vo vnútri sa dejú vážne čudné veci... Krysy vyskakujú zo skriniek, žiaci sa záhadne strácajú. Školská knižnica je bludiskom tajných chodieb. A učiteľ biológie sa správa veľmi, veľmi čudne. Prvá kniha zo série Horror School vyjde vo Vydavateľstve Fragment 11. 3. 2014.

Rady a recepty pre zdravý a dlhý život

Je možné mať radosť zo života a žiť naplno aj v zrelom veku? Ako vek človeka ovplyvňuje príjem živín? Ako si zostaviť zdravý jedálny lístok? Ako sa stravovať počas rôznych vážnych ochorení? Doplnky stravy – áno či nie? Ako si správne vybrať? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky sa dozviete v knihe Stále s chuťou, ktorá vyjde vo Vydavateľstve Fragment 26. februára 2014.

Mysteriózny príbeh o mestečku, ktoré skrýva veľké tajomstvo

Vydavateľstvo Fragment predstavuje ďalšiu napínavú novinku z pera americkej spisovateľky Lisy McMannovej (autorka série V zajatí snov). Prekliate mesto je román, ktorý budú čitatelia čítať so zatajeným dychom. Zamilujú si sympatickú hrdinku, ktorá trpí obsedantno–kompulzívnou poruchou a autorka ich presvedčí o hĺbke ľudských emócií a sile priateľstva, ktoré pretrvá aj v tých najťažších chvíľach. Kniha vyjde 4. februára 2014.
Strana 2/16     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

souteze

Nová súťaž

Zapoj sa do zimnej súťaže s Krtkom a vyhraj knihu Krtko v zime - puzzle.
Je to jednoduché!

prejsť na súťaže

katalog jesen 2014

Aktuálny katalóg

Prelistujte si náš katalóg alebo si ho stiahnite do svojho počítača!

knižná ponuka Jeseň 2014

Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri