Aktuality

ROZPRÁVKY sú spomienkami na detstvo...

... a tiež jeho súčasťou. Rozprávky čítajú rodičia svojim deťom pred spaním alebo sa s radosťou prizerajú, ako sa stávajú súčasťou ich prvého čítania. Voľne prerozprávané a jazykovo zjednodušené rozprávky na motívy Pavla Dobšinského sú na tieto chvíle ako stvorené.

Boj za záchranu ľudstva všetkých spojí. Znamenie Atény od Ricka Riordana im ukáže cestu!

Úspešná séria Bohovia Olympu z pera Ricka Riordana ponúka ďalšie strhujúce pokračovanie príbehov Percyho Jacksona a jeho priateľov. Za záchranu ľudstva, ktoré je v ohrození, bojujú všetci spolu. Už nezáleží na tom, či pochádzajú z Tábora polokrvných, alebo  z Tábora Jupiter. Výnimočnosťou celej série je úžasné prepletenie postáv gréckej i rímskej mytológie, ktoré čitateľa nielen pohltí, ale zároveň zábavnou formou poučí. Fanúšikovia žánru fantasy sa majú na čo tešiť. Ďalšie dielo Ricka Riordana, ktoré zaručene nesklame!

Všetko sa odohráva MEDZI NEBOM A ZEMOU

Aká je pravdepodobnosť zdolania neprekonateľnej hranice medzi dvoma svetmi? Najobľúbenejším dievčaťom v škole a najväčším lúzrom? Je možné, aby sa z nich stali priatelia a pomáhali si? Čakanie na zázrak je posledná časť mysterióznej série MEDZI NEBOM A ZEMOU, ktorá vyšla vo Vydavateľstve Fragment 2.9.2014.

Horror School odhaľuje ďalšie zo svojich temných tajomstiev!

Nie je škola ako škola... Horror School alias Lovecraftova základná škola je nová, moderná, ale tiež absolútne tajomná budova, v ktorej si nikto nemôže byť ničím úplne istý...

Na dovolenku bez ťažkých kufrov, s ľahkosťou a s e-knihou!

Letné prázdniny sú v plnom prúde. Deti odchádzajú do táborov alebo k starým rodičom. V práci sa dokončia najdôležitejšie a neodkladné záležitosti a aj rodičia sa môžu tešiť na pár dní voľna. S rodinou, priateľmi, partnermi... vždy s blízkymi. K neodmysliteľným spoločníkom patrí aj kniha. Pomôže zabudnúť na každodenné starosti, prežívať nové a nové príbehy, navštíviť dávno zabudnuté civilizácie, pozitívne sa naladiť. Žiadne ťažké kufre a množstvo kníh so sebou! Stačí siahnuť po elektronickej knihe a čítať od rána do večera! Odpadne aj dlhé rozhodovanie, ktorú knihu vziať so sebou, a ktorá ostane doma. E-knihy sú ideálnym riešením pre všetkých nerozhodných a zábudlivých, pretože sa dajú kúpiť hneď a kdekoľvek – stačí prístup k internetu.

Lúštite krížovky a inšpirujte sa zaujímavými receptami pre zdravie!

Čas dovoleniek je ideálny na čítanie kníh, ale aj na oddych pri lúštení krížoviek. Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh ďalšiu, už 39. knihu krížoviek, tentoraz so zdravými receptami. Krížovky sú doplnené užitočnými a praktickými nápadmi do vašej kuchyne.

Dobrodružstvá prešibaných dvojčiat pokračujú

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh druhú časť série Prešibané dvojčatá od slovenskej spisovateľky Aleny Penzešovej. Príbehy plné vtipných príhod Jakuba a Miša pokračujú príchodom strýka z Ameriky, ktorý vždy nosí dvojčatám tie najfantastickejšie darčeky. Tentoraz ich však čaká nemilé prekvapenie. Knižka Strýkova parochňa vyšla 6. 5. 2014.

Rozpútala sa druhá časť Búrky

Druhý diel knižnej série Búrka od americkej spisovateľky Julie Crossovej vyjde vo Vydavateľstve Fragment už dnes. Vzrušujúca cesta časom pokračuje a napriek tomu, že sa Jacksonovi Meyerovi podarilo zachrániť svoju životnú lásku, ich životy sú opäť v ohrození. Príbeh sa odohráva v nebezpečnom tempe plnom neuveriteľných zvratov a vzrušujúcich momentov. Prevedie vás bludiskom utajených skutočností a vy sa ocitnete VO VÍRE MINULOSTI spoločne s hlavnými hrdinami.

Schudla 45 kíl za jeden rok

Whitney Holcombe mala 14 rokov a vážila 230 libier, čo je približne 104 kg. Cítila sa bezcenná a mala veľmi nízke sebavedomie. Rozhodla sa však, že zmení svoj život. Svoj príbeh vyrozprávala v knihe Schudla som 45 kg za 1 rok, ktorú prináša na slovenský knižný trh Vydavateľstvo Fragment. Kniha vyjde budúci týždeň 14. 4. 2014.

Strhujúci lov na ľudí sa začína...

Ľudstvo je na pokraji vyhynutia. Zrodila sa nová rasa. Zostávajúci ľudia sa musia prispôsobiť alebo zomrú. Ústredná téma príbehu amerického spisovateľa Andrewa Fukudu prináša vzrušujúcu zápletku, kde boj o prežitie je každodennou súčasťou života ľudí, ktorí ešte na zemi zostali. Prvá časť trilógie s názvom Lov vychádza vo Vydavateľstve Fragment práve dnes.
Strana 2/17     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

souteze

Nová súťaž

Zapoj sa do aprílovej vedomostnej súťaže a vyhraj encyklopédiu 100 osobností, ktoré zmenili svet. Je to naozaj jednoduché!

prejsť na súťaže

Katalog

Aktuálny katalóg

Prelistujte si náš katalóg alebo si ho stiahnite do svojho počítača!  

knižná ponuka Jar 2015


Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri