Aktuality

Strhujúci krimi triler Ľadové oči už čoskoro v kníhkupectvách!

Vydavateľstvo Fragment predstavuje ďalšiu novinku zo série strhujúcich krimi trilerov. Už o pár dní, 14. 4. 2013 sa objaví na knižnom trhu ďalší triler s názvom Ľadové oči. Na jeseň vyšla prvá kniha v edícii Čierny sneh. Hlavnými témami príbehov sú nebezpečné tajomstvá, napätie, aktuálne problémy mladých ľudí a nechýba ani napínavá kriminálna zápletka. V Nemecku zožala séria obrovský úspech a obľúbenosť krimi trilerov medzi mladými čitateľmi stále narastá.

Fantastické encyklopédie s 3D obrázkami!

Fascinujú vás rýchle autá a športiaky alebo námorné lode a rôzne lietajúce monštrá? Máte chuť pozrieť sa na ne zblízka a preskúmať každú ich časť zvonku aj zvnútra? Na knižný trh prichádza už 15. 4. 2013 fantastická 3D encyklopédia Super vozidlá s 3D obrázkami.

Tajomný príbeh čarodejného denníka

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh novú edíciu pre dievčatá. Prvá kniha z edície – Príbeh čarodejného denníka vyjde 15. 2. 2013. Čarovný príbeh z pera Stefanie Dörr vnesie čitateľky do sveta fantázie, kde je všetko možné, keď  sa obyčajný zápisník premení na denník splnených prianí . Niektoré priania by však mali zostať nevyslovené.

Nové strhujúce krimi trilery prichádzajú na knižné pulty!

Už tento týždeň nájdu fanúšikovia v kníhkupectvách ďalšiu knižnú novinky z edície Triler. Strhujúce bestsellery z tejto série zásadným spôsobom ovplyvnili nemecký trh, kde bolo doteraz vydaných 24 titulov a predalo sa viac ako 900 000 výtlačkov. Kniha Pod krídlami motýľa od nemeckej spisovateľky Veroniky Bicker vychádza vo Vydavateľstve Fragment 11. 2. 2013.

Obchod so šťastím – poviedky, ktoré pohladia vašu dušu

Vydavateľstvo Fragment uvádza na knižné pulty čarovné poviedky ruskej autorky Iriny Seminy, ktoré pohladia nielen dušu každého čitateľa, ale prinášajú aj mnohé podnetné myšlienky a rady ako nájsť v živote skutočné šťastie. Kniha Obchod so šťastím vyjde 11. 2. 2013.

Nové vydanie strhujúceho sci-fi trileru Zrodení pre smrť

Pre obrovský úspech knižného titulu Nadbytoční z pera britskej autorky Gemmy Malley, ktorý vyšiel v roku 2007, sa Vydavateľstvo Fragment rozhodlo ponúknuť svojim čitateľom titul opäť, tentoraz s novou pútavou obálkou a s novým názvom Zrodení pre smrť. Kniha vyjde 5. 2. 2013.

Percy Jackson zamieri už po druhýkrát na filmové plátna!

Fanúšikovia Percyho Jacksona sa môžu tešiť na filmové spracovanie druhého dielu tohto bestselleru. Takmer tri roky po uvedení prvého dielu s názvom Percy Jacskon – Zlodej blesku sa objavila informácia o premiére filmu Percy Jacskson – Sea of Monsters (knižná predloha vyšla na Slovensku pod názvom Percy Jackson – More oblúd). Americká premiéra je naplánovaná na 16. august 2013.

Unikátne leporelo pre novorodencov s úplne novým rozmerom poznávania

Vydavateľstvo Fragment uvádza na knižný trh unikátne leporelo Šťastné bábätko, ktoré rozvíja osobnosť dieťaťa už od prvých dní. Prináša úplne nový rozmer poznávania a učenia sa v období od narodenia do štyroch mesiacov veku. Podporuje rozvoj fantázie a vnímania dieťaťa. Kniha vyjde 16. 1. 2013.

Knižné tipy na darčeky, ktoré potešia celú rodinu

Akému darčeku sa potešia zaručene všetci, od najmenších detí, cez tínedžerov, rodičov až po starých rodičov? Jednoznačne knihe. Štatistiky dokazujú, že najpreferovanejším darčekom sú práve knihy.

Fragment pripravuje ďalšie časti Upírskych denníkov

Tento týždeň sa v kníhkupectvách objaví už dvanásta časť obľúbenej série Upírske denníky s názvom Fantóm. V roku 2013 sa fanúšikovia budú môcť tešiť na ďalšie štyri diely Upírskych denníkov. Vydanie trinástej časti s názvom Mesačná pieseň je naplánované na 18. 2. 2013. Okrem toho Vydavateľstvo Fragment pripravuje aj ďalšie dve časti Stefanových denníkov. Piata časť tejto série s názvom Úkryt vyjde 4. 2. 2013.
Strana 4/15     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

soutezeNová súťaž

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte knihu Lov, prvú časť novej strhujúcej série.

prejsť na súťaže

katalog jar 2014

Aktuálny katalóg

Prelistujte si náš katalóg alebo si ho stiahnite do svojho počítača!

knižná ponuka Jar 2014

Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
PartneriNavštívte tiež