Aktuality

Prečítajte si Spoveď zlej matky a konečne uverte, že ste normálna!

Pre veľký úspech knižného titulu Spoveď zlej matky od britskej autorky Stephanie Calmanovej, ktorý vyšiel po prvýkrát na Slovensku v roku 2006, sa Vydavateľstvo Fragment rozhodlo ponúknuť svojim čitateľom tento titul opäť. Kniha vyšla 10. 9. 2013. Ocenia ju všetky ženy, ktoré vedia, že byť mamou je fuška a zároveň to najradostnejšie obdobie v živote.

Skvelá pomôcka pre deti aj pre rodičov – Budem prváčik – príprava na zápis do školy!

Tisíce prváčikov minulý týždeň zasadlo do školských lavíc, ale mnoho detí ešte stále čaká na tento výnimočný deň, keď sa aj pre ne otvoria brány škôl. A práve pre týchto „malých čakateľov“ Vydavateľstvo Fragment už budúci týždeň, 17. 9. 2013, uvedie na trh knižnú novinku Budem prváčik. Táto skvelá kniha pomôže „veľkáčom“ dôkladne sa pripraviť na zápis do školy.

Prázdninový príbeh a strašidelné dobrodružstvo s bezradným duchom!

Prázdniny sa chýlia ku koncu, škola sa blíži a deti plné zážitkov a slnečných dní môžu opäť zasadnúť do školských lavíc. Možno si budú chcieť oddýchnuť od učebníc a zaspomínať na prázdninové dobrodružstvá, a tak siahnu po knižnej novinke z Vydavateľstva Fragment Prázdniny s čarodejným denníkom. Ak však majú radšej záhadné a trošku strašidelné príbehy, bude sa im páčiť novinka zo série Ruby Clair – Bezradný duch. Knihy vyjdú 27. 8. 2013.

Strata pamäte, kruté obvinenie, hľadanie pravdy. Nový triler pre mládež je tu!

Práve dnes vychádza na Slovensku druhá kniha z pera nemeckej spisovateľky Manuely Martini. Jej prvá kniha, triler Mrazivé leto, vyšla vo vydavateľstve Fragment na jeseň roku 2012. Novinka Výkrik do tmy je opäť triler, ktorý pootvára dvere do komplikovaného sveta mladých ľudí. Kam až je ochotný zájsť mladý človek, aby zapadol do kolektívu, bol prijatý medzi svojich rovesníkov? Ako jeho rozhodnutia ovplyvnia jeho budúci život?

Poločlovek – poloboh – hrdina: Percy Jackson. Svetový bestseller sa objaví po druhýkrát na filmovom plátne!

Filmové spracovanie druhého dielu knižného bestselleru Percy Jackson: More oblúd bude už o pár týždňov uvedené do slovenských kín. Fanúšikovia sveta olympských bohov a ich pozemských detí sa môžu tešiť na obrovskú dávku napätia, skúšok odvahy a nebezpečenstva. Čakanie do premiéry, ktorá bude 16. augusta, si môžu skrátiť ochutnávkou v podobe traileru, čítaním knižnej predlohy alebo účasťou vo veľkej súťaži s filmom!

Čo musí vedieť prváčik pred nástupom do školy?

Začínajú sa síce prázdniny, no už onedlho príde september, mesiac v ktorom mnohých predškolákov čaká nástup do prvej triedy. Podľa odborníkov nie je každé šesťročné dieťa pripravené na zvládnutie všetkých nárokov, ktoré ich v prvej triede čakajú. Čo by mal vedieť prváčik pred nástupom do školy, aby ho výučba bavila a nezaostával za svojimi spolužiakmi? S prípravou je dôležité začať čo najskôr. Vydavateľstvo Fragment vydáva mnoho publikácií pre predškolákov, ktoré im pomáhajú rozvíjať potrebné zručnosti pred nástupom do prvého ročníka.

Kto sa skrýva za brutálnym činom v psychologickom Krimi trileri Slzy anjela?

Nenechajte si ujsť strhujúci psychologický krimi triler Slzy anjela, ktorý vyšiel vo Vydavateľstve Fragment minulý týždeň 18. 6. 2013. Príbeh plný napätia, nezodpovedaných otázok a skrytých tajomstiev priblíži pohľad na svet mladých ľudí a problémov, s ktorými sa stretávajú.

Inšpirujte sa skvelými receptami jedinečnej Veľkej japonskej kuchárky!

Všetkým milovníkom japonskej kuchyne prináša Vydavateľstvo Fragment fantastickú Veľkú japonskú kuchárku. Pod vedením skutočných kuchárskych majstrov si teraz môžete pripraviť suši alebo ďalšie japonské špeciality aj u vás doma. Všetky recepty je možné uvariť zo surovín dostupných v našich obchodných sieťach. Titul Veľká japonská kuchárka vyjde 18. 6. 2013.

Skutočné príbehy žien, ktoré sa ocitli na križovatke života

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh novú knihu slovenskej autorky Ivany Havranovej – Rozvedené. Poviedky inšpirované skutočnými príbehmi žien sú silnými výpoveďami, ktoré sa dotknú srdca každej ženy. Neľahké osudy a situácie, s ktorými sa môže stretnúť ktokoľvek a kedykoľvek, vedú k zamysleniu a prehodnoteniu vlastného života. Kniha vyjde 31. 5. 2013.

Nová edícia pre deti od obľúbeného spisovateľa Thomasa C. Brezinu!

Vydavateľstvo Fragment predstavilo vo februári prvú časť novej série Čarodejný hrad – Dračia krv od rakúskeho spisovateľa Thomasa C. Brezinu. Séria plná kúziel a dobrodružstiev pokračuje druhou časťou Zázračný meč, ktorá sa už tento týždeň objaví v kníhkupectvách.
Strana 4/16     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

souteze

Nová súťaž

Zapoj sa do februárovej súťaže o horúcu novinku – prvú knihu zo série Spirit Animal – Zrodenie legendy.
Je to jednoduché!

prejsť na súťaže

Aktuálny katalóg

Prelistujte si náš katalóg alebo si ho stiahnite do svojho počítača!  

knižná ponuka Jar 2015


Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri