Aktuality

Výnimočné encyklopédie z ríše zvierat a rýchlych strojov

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižný trh ďalšiu skvelú 3D encyklopédiu Ríša zvierat, ktorá obsahuje nielen špeciálne 3D obrázky, ale tiež zaujímavé informácie o fascinujúcej ríši zvierat. Všetkých milovníkov áut poteší ďalšia knižná novinka Rýchle stroje, v ktorej nájdu podrobné fakty a zaujímavosti zo sveta rýchlych áut, lodí, motoriek a lietadiel.

Druhá časť fantasy série, ktorá vám nedovolí spať!

Mesačné slzy, tak znie názov druhej časti úžasnej fantasy od nemeckej spisovateľky Bettiny Bellitz. Čitatelia si zamilovali jej prvú časť a nesklame ich ani pokračovanie príbehu, ktorý prináša nové vzrušujúce tajomstvá. Obklopí vás fascinujúci svet nočných môr a nepustí vás, až kým ho nedočítate do konca. Kniha vyšla 22. októbra vo Vydavateľstve Fragment.

Boj o záchranu ľudstva vrcholí v šiestej časti strhujúcej série Podzemie!

Práve dnes vychádza vo Vydavateľstve Fragment šiesta časť napínavej fantasy série Podzemie. Autori Roderick Gordon a Brian Williams nesklamú svojich fanúšikov, pretože osudné tajomstvá v Podzemí vyjdú na povrch a boj o záchranu ľudstva bude zavŕšený.

Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského sa vydali za svojimi čitateľmi

V piatok 18. 10. 2013 o 10. h bola v Bratislavskom bábkovom divadle pokrstená kniha Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského. Knihu rozprávok prerozprávala Viola Jakubičková a jej hostia, herec Pavol Topoľský a Karolínka Ozimyová, uviedli knihu do života symbolicky hviezdnym prachom.

Bohovia Olympu sa znova prebúdzajú v novej vzrušujúcej sérii Ricka Riordana!

Mocní bohovia Olympu sa opäť prebúdzajú v novej sérii Bohovia Olympu od obľúbeného spisovateľa Ricka Riordana. Voľné pokračovanie Percyho Jacksona ocenia nielen fanúšikovia tejto strhujúcej, mýtmi opradenej ságy, ale všetci čitatelia, ktorí majú radi dobrodružstvo a fantáziou naplnený príbeh. Prvá časť s názvom Proroctvo vyšla vo Vydavateľstve Fragment 15. 10. 2013. V USA sa predali dva milióny výtlačkov.

Nebezpečná sféra časopriestoru sa otvára v novej vzrušujúcej knihe Búrka!

Dych berúci príbeh americkej spisovateľky Julie Crossovej Búrka je dôkladne premyslený a prepracovaný do najmenších detailov. Prvý diel s názvom Uväznený v čase vyjde vo Vydavateľstve Fragment už budúci týždeň, v utorok 15. októbra. Čitatelia sa budú môcť presvedčiť, že téma cestovania v čase v spojení s autorkiným rozprávačským talentom ich prekvapí kvalitným príbehom, ktorému nebude chýbať ani potrebná dávka romantiky, nebezpečenstva a tajomna.

Draci, tak ako ich ešte nepoznáte!

Vydavateľstvo Fragment prináša na knižné pulty výnimočnú fantasy sériu Serafína od americkej spisovateľky Rachel Hartman. Prvá časť s názvom Skrytá tvár vyjde 1. októbra. Autorka si podmaní čitateľov svojím neobyčajným príbehom o drakoch, ktorý napísala s presvedčivosťou a originalitou. Behom jedného roka po vydaní originálu knihy boli predané práva na preklad do 16 krajín.

Prečítajte si Spoveď zlej matky a konečne uverte, že ste normálna!

Pre veľký úspech knižného titulu Spoveď zlej matky od britskej autorky Stephanie Calmanovej, ktorý vyšiel po prvýkrát na Slovensku v roku 2006, sa Vydavateľstvo Fragment rozhodlo ponúknuť svojim čitateľom tento titul opäť. Kniha vyšla 10. 9. 2013. Ocenia ju všetky ženy, ktoré vedia, že byť mamou je fuška a zároveň to najradostnejšie obdobie v živote.

Skvelá pomôcka pre deti aj pre rodičov – Budem prváčik – príprava na zápis do školy!

Tisíce prváčikov minulý týždeň zasadlo do školských lavíc, ale mnoho detí ešte stále čaká na tento výnimočný deň, keď sa aj pre ne otvoria brány škôl. A práve pre týchto „malých čakateľov“ Vydavateľstvo Fragment už budúci týždeň, 17. 9. 2013, uvedie na trh knižnú novinku Budem prváčik. Táto skvelá kniha pomôže „veľkáčom“ dôkladne sa pripraviť na zápis do školy.

Prázdninový príbeh a strašidelné dobrodružstvo s bezradným duchom!

Prázdniny sa chýlia ku koncu, škola sa blíži a deti plné zážitkov a slnečných dní môžu opäť zasadnúť do školských lavíc. Možno si budú chcieť oddýchnuť od učebníc a zaspomínať na prázdninové dobrodružstvá, a tak siahnu po knižnej novinke z Vydavateľstva Fragment Prázdniny s čarodejným denníkom. Ak však majú radšej záhadné a trošku strašidelné príbehy, bude sa im páčiť novinka zo série Ruby Clair – Bezradný duch. Knihy vyjdú 27. 8. 2013.
Strana 4/17     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Neprehliadnite

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV

!!! PRESMEROVANIE E-SHOPU !!!

Dovoľujeme si vás informovať o presmerovaní e-shopu Vydavateľstva Fragment na www.albatrosmedia.sk. K zmenám dochádza z dôvodu prebiehajúcej fúzie.

Vopred ďakujeme za vašu priazeň.

E-mail: eshop@albatrosmedia.sk
Zákaznícka linka: 02/4445 2046

 

AKTUÁLNY KATALÓG KNIŽNÉHO KLUBU FRAGMENT

mal  fragment s logom kkf_1

 

 

 

 

SLEDUJTE NOVÉ SÚŤAŽE NA FACEBOOKU!

books 

 

Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri