Štvrtý diel Odkazu Dračích jazdcov láme rekordy!

Pred mesiacom vyšiel v americkom nakladateľstve Random House záverečný diel svetového bestselleru Odkaz Dračích jazdcov. Napriek tomu, že bol titul Inheritance už dlho netrpezlivo očakávaný, počet predaných výtlačkov za jediný deň prekonal všetky očakávania. Do polnoci 8. novembra bolo predaných neuveriteľných 489 500 výtlačkov!

inheritance obalka_s150Počtom predaných výtlačkov dosiahol titul Inheritance absolútne najlepšie predajné výsledky v roku 2011 medzi všetkými knihami pre deti a dospelých.

„Som nesmierne nadšený, že sa táto dobrodružná cesta, na ktorú som sa vydal pred viac ako desiatimi rokmi, končí tak úžasne,“ povedal Christopher Paolini, autor knihy. „Nikdy by mi nenapadlo, že sa z Odkazu Dračích jazdcov stane to, čo z neho je, a som všetkým fanúšikom vďačný za ich nekonečnú podporu a nadšenie. Veľmi sa teším, že sa so svojimi fanúšikmi stretnem osobne na pripravovanom turné, ale predovšetkým im želám, aby si užili čítanie!“

Christopher Paolini v rámci svojho turné po Európe príde aj do Prahy a zdrží sa tam niekoľko dní! Známy autor fantasy série Odkaz Dračích jazdcov navštívi Českú republiku v dňoch od 3.–6. mája 2012.

Predošlé diely série Odkaz Dračich jazdcov Eragon, Eldest, Brisingr sa stali svetovým bestsellerom. Prvý z dielov Eragon bol preložený do 49 jazykov a vydaný vo viac ako 50 krajinách sveta. Doteraz sa na celom svete predalo viac ako 25 000 000 výtlačkov všetkých troch dielov. Štvrtý diel Inheritance vyšiel v prvotnom náklade 2 500 000 kusov.

Vo Veľkej Británii sa stal Inheritance vďaka desaťtisícom predobjednávok najrýchlejšie sa predávajúcim hardbackom tohto roku. Za prvých päť dní si titul zakúpilo 76 359 čitateľov, čo znamená jeden predaný výtlačok každých 5 sekúnd. Inheritance tak prekonal tohtoročný rekord.

Neprehliadnite

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV

!!! PRESMEROVANIE E-SHOPU !!!

Dovoľujeme si vás informovať o presmerovaní e-shopu Vydavateľstva Fragment na www.albatrosmedia.sk. K zmenám dochádza z dôvodu prebiehajúcej fúzie.

Vopred ďakujeme za vašu priazeň.

E-mail: eshop@albatrosmedia.sk
Zákaznícka linka: 02/4445 2046

 

AKTUÁLNY KATALÓG KNIŽNÉHO KLUBU FRAGMENT

mal  fragment s logom kkf_1

 

 

 

 

SLEDUJTE NOVÉ SÚŤAŽE NA FACEBOOKU!

books 

 

Knižný chat Fragment

Porozprávajte sa s ostatnými čitateľmi o vašich obľúbených knihách a autoroch.

prejsť na knižný chat

Anketa
Partneri