Klub záhad


Staň sa členom Klubu záhad! Pomocou superlupy objasni s ostatnými členmi strašné tajomstvá a záhady, ktoré na teba čakajú. Rohaté bytosti s planúcimi očami sa zakrádajú chodbami, tajomné zrkadlo pohlcuje tváre, kostnaté ruky sa lačne naťahujú po návštevníkoch a tri prázdne truhly sú už pripravené... V Klubovej prílohe s ďalšími informáciami o prípade môžeš zistiť, ako si obstál.

klub zahad_prekliaty zamok_ klub zahad_duchovia vlkov_7 pomsta grofa gundolfa muz s ladovym pohladom neviditelna bestia n4150610 demon ticha n41506104 upir zo zamku n41506105 tajomstvo titanicu n4150610 ostrov nahrobkov skrysa posledneho vlkolaka skola hrozy noc chodiacich mumii smrtiaca hmla dom plny priser 710106 01 zombi z jaskyne_710107 01 zlodej mrtvol_710108 01 klub zahad_navrat zo zahrob klub zahad_prizraky bez tva

Novinky

Pokračovanie Klubu záhad v novej edícii Brána času! Jup, Vicky a Nick z Klubu záhad prichádzajú na stopu nepochopiteľnej veci. V pivnici hradu Sokolia skala, na ktorom žije Jup so svojím otcom profesorom Katzom, sa skrýva dosiaľ neodhalené tajomstvo – brána času. Celá minulosť je nečakane na dosah!

brana casu 1_hrozba dinosaurov_s100 brana casu 2_utok na cierneho rytiera_s100 brana casu 3_honba za pokladom piratov_s100 brana casu 4_magicky kamen vikingov_s100

O autorovi

Brezina ThomasThomas Brezina sa narodil v roku 1963 vo Viedni a je jedným z najúspešnejších autorov kníh pre mládež píšucich po nemecky. Jeho knihy už boli preložené do vyše 30 jazykov a má čitateľov v Španielsku, Rusku, Taliansku, Anglicku, Brazílii a v mnohých iných krajinách. V Číne sú jeho knihy už roky na prvých miestach rebríčkov najpredávanejších kníh.

Veľa svojich kníh píše v Londýne. Život v najväčšom meste Európy, jeho atmosféra, staré budovy a rôznorodosť obyvateľov mu ponúkajú stále nové inšpirácie. Má rád londýnske divadlá, kiná a stretnutia s priateľmi.

Najradšej píše v kaviarňach, kde na seba často púta spýtavé pohľady, keď si polohlasne mrmle vety spolu so svojimi románovými postavami a niekedy pritom aj živo gestikuluje.

Písanie je pre Thomasa najväčším dobrodružstvom. Kadiaľ chodí, tadiaľ vymýšľa nové dobrodružstvá. Píše posediačky, postojačky, poležiačky aj v letku a rád by dokázal písať aj pod vodou, pretože miluje potápanie. Jedným z jeho koníčkov je zbieranie pokazených hodiniek. Vlastní slnečné náramkové hodiny aj hodinky, ktoré idú naopak.

Aj naďalej pátra po nových príbehoch!