Horror School


Knihy vo výbere

Horror School 4 – Suplujúca učiteľka

Horror School 4 – Suplujúca učiteľka

Na tejto základnej škole nič nemôže prebiehať normálne. Pri oslavách sviatku sv. Valentína sa na mesto znesie snehová víchrica a Róbert spolu s ďalšími ľuďmi zostanú uväznení v školskej budove. Čaká ich desivá noc. Jedlo z automatu a nocovanie na podlahe telocvične však nebudú tým najhorším. Podivná učiteľka, ktorá sa v škole nečakane objavila, skrýva zlovestné tajomstvo. Róbertovi a jeho kamarátom je jasné, že veci sa opäť dávajú do pohybu. Armáda ohavných príšer sa valí na školu. Zastaví ju niekto?

Horror School 3 – Zákerný šprt

Horror School 3 – Zákerný šprt

Lovecraftovu základnú školu zaplavil podivný hmyz. Všetku tú háveď ovláda Howard Mergler, ktorý je v skutočnosti hmyzí netvor v ľudskej podobe. Róbert je jediný, kto ho dokáže zastaviť. Spolu s priateľmi Glennom a Karinou vyšle svoju nesmierne odvážnu dvojhlavú krysu, aby zistila, čo sa deje v suteréne školy.

Horror School – Podezřelý šprt

Horror School – Podezřelý šprt

Nenechte se ošálit jeho přátelským úsměvem a vybraným chováním. Howard Mergler je ve skutečnosti šagaj – hmyzí monstrum z druhé strany, skrývající se v lidské podobě.

Horror School 2 – Podivné sestry

Horror School 2 – Podivné sestry

Róbert Arthur sa spolu so svojimi kamarátmi vydáva na nebezpečnú výpravu po stopách dvoch spolužiačok, dvojičiek Priceových. Obe nakrátko zmizli, a keď opäť sa objavili, bolo jasné, že sú v moci zlých síl. Vyvrcholením napínavých udalostí je oslava sviatku Halloween, kedy sa trojica kamarátov odvážne stretne so zlými silami a odhalí nové, prekvapujúce zistenie. Akou cestou sa budú uberať ďalšie osudy žiakov školy, z ktorých väčšina nič netuší o hroziacom nebezpečenstve?

Horror School 1 – Šialený profesor

Horror School 1 – Šialený profesor

Na Lovecraftovej základnej škole sa dejú čudné veci. Zo skriniek v šatni vyskakujú krysy. Žiaci sa záhadne strácajú. Školská knižnica je bludiskom tajných chodieb. A učiteľ biológie sa správa veľmi, veľmi čudne. Róbert Arthur tušil, že absolvovať siedmu triedu nebude jednoduché, ale toto je už skutočne veľa! S novými, nie obyčajnými kamarátmi zisťuje, že sa toho v škole deje viac, než je na prvý pohľad zjavné. Dokáže tie tajomstvá odhaliť skôr, ako bude neskoro?

Horror School – Šílený profesor

Horror School – Šílený profesor

Na téhle základní škole se dějí divné věci. Ze šatních skříněk vyskakují krysy. Žáci se záhadně ztrácejí. Školní knihovna je bludištěm tajných chodeb. A učitel biologie se chová velice, velice zvláštně. Robert Arthur věděl, že přestoupit na jinou školu nebude nic jednoduchého, ale tohle je na pováženou! S pomocí nových, poněkud neobvyklých kamarádů zjišťuje, že se toho ve škole děje víc, než je na první pohled patrné. Dokáže ta tajemství odhalit dřív, než bude pozdě?