Čarodejný hrad


Čarodejný hrad 4 – Červený drak

Čarodejný hrad 4 – Červený drak

Na čarodejnom hrade sa opäť dejú tajomné veci. Hradný pán a jeho muži sa premenili na ozrutné zelené príšery. Kto sa to chce obyvateľom hradu pomstiť? Má v tom prsty ich úhlavný nepriateľ rytier Dragomír? Poradia si Lancelino, Gvendolína a Max a nájdu pomoc včas? Možno im s tým pomôže ich nový červený kamarát...

Kouzelný hrad – Červený drak

Kouzelný hrad – Červený drak

Na kouzelném hradě všechny trápí tajemné čáry. Hradní pán a jeho muži se proměnili v bezmocné zelené příšery, lidská podoba zůstala jen Lancelinovi, Gvendolině a Maxovi. Kdo se chce obyvatelům hradu pomstít? Má v tom prsty jejich úhlavní nepřítel Dragomír? Poradí si děti hradního pána a najdou pomoc včas?

Kouzelný hrad – Rytířský turnaj

Kouzelný hrad – Rytířský turnaj

Na kouzelném hradě se pořád něco děje. Koná se zde velký turnaj na počest samotného krále, který hrad poctil svou návštěvou. Vrcholem rytířského klání je souboj Maxe, nejmladšího z dětí hradního pána, se silným Damianem z rodiny zlého rytíře Dragomíra. Pokud Max prohraje, ztratí jeho rodina svůj domov... Pomohou mu k vítězství jeho kouzla nebo snad zázračný nápoj?

Čarodejný hrad 3 – Rytiersky turnaj

Čarodejný hrad 3 – Rytiersky turnaj

Na čarodejnom hrade je opäť všetko hore nohami. Na počesť kráľa sa má konať veľký rytiersky turnaj. Bude to však nerovný súboj Maxa, najmladšieho z detí hradného pána, so silným Damianom, omnoho starším synom rytiera Dragomíra. Lenže ak Max prehrá, stratí jeho rodina svoj domov... Pomôžu mu zvíťaziť jeho kúzla alebo azda zázračný nápoj?

Čarodejný hrad 2 – Zázračný meč

Čarodejný hrad 2 – Zázračný meč

Na čarodejnom hrade sa už zasa niečo deje. Najstarší z detí hradného pána Lancelino sa rozhodol, že za každú cenu musí získať čarovný meč zradného rytiera Dragomíra. Ak ho získa, stane sa neporaziteľným. Lancelino sa potajomky vydáva k sídlu zlého rytiera, kde je v podzemí meč ukrytý. Zrazu sa ocitne v zákernej pasci. Zachráni ho sestra Gvendolína a mladší brat Max, ktorý vie čarovať? Splní si Lancelino svoj sen a bude mať čarovný meč?

Čarodejný hrad 1 – Dračia krv

Čarodejný hrad 1 – Dračia krv

Na čarodejnom hrade sa stále niečo deje. Obyčajne v tom majú prsty deti hradného pána, Lancelino a jeho mladší brat Max, ktorý si navyše občas vypomáha čarovaním. Teraz by radi nechali zmiznúť otravného bratranca. Kúzlo však nedopadne tak ako má a zrazu sú všetci dospelí preč! Podarí sa Lancelinovi a Maxovi zachrániť hrad a cenný pohár dračej krvi pred zradným rytierom Dragomírom?

Kouzelný hrad – Výprava do podzemí

Kouzelný hrad – Výprava do podzemí

Na kouzelném hradě už se zase dějí věci. Nejstarší z dětí hradního pána Lancelino se rozhodl, že za každou cenu musí mít kouzelný meč zrádného rytíře Dragomíra. Pokud ho získá, stane se neporazitelným. Lancelino se potají vydává k sídlu zlého rytíře, kde je v podzemí meč ukrytý. Najednou se ocitá v zákeřné pasti. Zachrání ho sestra Gvendolina a malý bráška Max, který umí čarovat? Splní si Lancelino svůj sen a bude mít kouzelný meč?

Kouzelný hrad – Dračí pohár

Kouzelný hrad – Dračí pohár

Na kouzelném hradě se pořád něco děje. Obvykle v tom mají prsty děti hradního pána, zvláště Lancelino a jeho mladší bratr Max, který si navíc občas vypomáhá čarováním. Teď by rádi nechali zmizet otravného bratrance. Kouzlo se ale nepodaří a najednou jsou všichni dospělí pryč! Podaří se Lancelinovi a Maxovi zachránit hrad a cenný pohár s dračí krví před zrádným rytířem Dragomírem?