Vulkánikovia


Vulkánikovia sa nedajú!

Vulkánikovia sa nedajú!

Tentoraz vulkánikovia nemôžu uveriť vlastným očiam: Snežana, obrovská vládkyňa Obrích ľadovcov, sa usadila na ich sopke a nemieni odtiaľ odísť. Je taká drzá, že im chce dokonca uprieť právo na ich údolie. Lenže, samozrejme, ohniví obyvatelia sopiek sa nedajú. Musia ju vyhnať, a to hneď!

Vulkánikovia sú bomboví!

Vulkánikovia sú bomboví!

Flambiu a Krata už poznáte. Krato nemôže nájsť svojho domáceho maznáčika dráčika Smoga. Čo ak sa stratil v hustej hmle, ktorá už niekoľko dní visí nad údolím sopiek Treba ho nájsť a zachrániť! Vulkánikovia sa vydávajú na nebezpečnú pátraciu akciu. Lenže netušia, že objavia čosi neuveriteľné...

Soptíci jsou bomboví!

Soptíci jsou bomboví!

Plamínu a Krata už znáte. Jsou to soptíci – prdící bytůstky, které bydlí v sopkách a mají na svědomí to neustálé pobublávání a výbuchy. Nedají bez sebe ani ránu, a to to kolem nich bouchá neustále! Krato nemůže najít svého domácího mazlíčka, dráčka Smoka. Co když se ztratil v husté mlze, která už několik dní leží nad údolím sopek? Je potřeba najít ho a zachránit. Soptíci se neohroženě vydávají na nebezpečnou pátrací akci. Netuší však, že objeví něco neuvěřitelného!

Vulkánikovia prdia o život!

Vulkánikovia prdia o život!

Flambia a Krato sú malí vulkánikovia, ktorí žijú spolu s ostatnými v údolí plnom sopiek. Napriek tomu, že ich rodiny sú znepriatelené, oni sú nerozluční kamaráti. Lenže jedného dňa zmizne most, ktorý bol medzi ich sopkami, a oni sa nemajú ako k sebe dostať. Bol by v tom čert, aby na niečo neprišli. Koniec koncov, sú to vulkánikovia, a tí sú predsa vždy zapálení za vec!

Soptíci prdí o život!

Soptíci prdí o život!

Slyšeli jste o prdících bytostech, které bydlí v sopkách a mají na svědomí to neustálé pobublávání a výbuchy? Ne? Pak je ten nejvyšší čas se s nimi seznámit! Plamína a Krato jsou malí soptíci, kteří žijí v údolí plném sopek. Nedají bez sebe ani ránu, a to to kolem nich bouchá neustále! Když jednoho dne mezi sopkami, ve kterých bydlí, zmizí most, který je propojuje, je třeba jednat. To by v tom byl čert, aby na něco nepřišli. Jsou to přece soptíci, a ti jsou pořádně zapálení pro věc!