Ivy Pocket


Ivy Pocket – Zastavte ju niekto!

Ivy Pocket – Zastavte ju niekto!

Od chvíle, keď prvý raz držala v ruke tajomný hodinový diamant, ju prenasledovali, uniesli, zavreli do blázinca či vydali na milosť príšerným adoptívnym rodičom. Lenže to by nebola Ivy, keby po všetkých pádoch vždy nepristála na nohách. Má totiž vrodený talent húževnatej mačky! A preto sa nezastaví ani pred najťažšou úlohou. Musí zachrániť svoju najlepšiu priateľku Rebeku, Vyzerá to však, že všetci nepriatelia sa spriahli, aby sa Ivy zbavili. A ani Hodinový diamant nefunguje tak, ako by mal.

Poděska Ivy – Zastavte ji někdo!

Poděska Ivy – Zastavte ji někdo!

Pozor! Blíží se pohroma v sukních – naprosto nespolehlivá, nepředstavitelně nezkrotná a nehorázně nevypočitatelná Ivy Pocketová! Od chvíle, kdy se dostala k tajemnému Hodinovému diamantu, si prošla vším možným. Jenže to by nebyla Ivy, aby po všech pádech vždycky nepřistála na nohou! A proto se nevzdává ani tváří v tvář nejtěžšímu úkolu: zachránit svou nejlepší přítelkyni Rebeccu, uvězněnou v paralelním světě…

Ivy Pocket – Neriadená strela

Ivy Pocket – Neriadená strela

Ivy Pocket ako neriadená strela putuje po svete a snaží sa zistiť, čo je vlastne zač... Z opustenej siroty sa stala adoptívna dcéra vážených majiteľov pohrebného ústavu. Lenže s jej novými rodičmi nie je všetko tak v poriadku, ako to vyzerá na prvý pohľad. A svoje tajomstvá majú aj Ivini noví čudácki priatelia, nevraviac o tých starých, ktorí jej stále nedoprajú chvíľku pokoja...

Poděska Ivy - Neřízená střela

Poděska Ivy - Neřízená střela

Z Ivy, opuštěného sirotka, je teď dcera vážených majitelů pohřebního ústavu. Jenže její rodiče nejsou takoví, jak se na první pohled zdá. A svá tajemství mají i její noví podivínští přátelé, a ti staří jí nedopřejí chvilku klidu… Ivy je zkrátka na roztrhání – každý by ji vzteky nejradši roztrhl. Nejvíc na ni mají spadeno ďábelští pomocníčci zlotřilé slečny Alwaysové. Co s tím vším má společného střelný prach, obří žába a sklenice teplého mléka?

Ivy Pocket – Chodiaca pohroma

Ivy Pocket – Chodiaca pohroma

Ivy je 12 ročná sirota, ktorá slúži v bohatých rodinách namyslených aristokratov. Je nesmierne svojská, úprimná a neskromná, ale i nebojácna. Okolo Ivy sa začína roztáčať kolotoč plný intríg, prízrakov, či dokonca zákerných zločinov a vrážd. Môže byť Ivy Pocket viac než len obyčajné dievča?