Leo a Luky


Leo a Luky 2 – Prázdniny s oslíkom

Leo a Luky 2 – Prázdniny s oslíkom

Letné prázdniny sa chýlia ku koncu a z Lenky a Martiny sa stali najlepšie kamarátky. Radosť z nového priateľstva nemajú len dievčatá, ale aj ich zvierací kamaráti poník Luky a oslík Leo. Lenku a jej mamičku však čaká návrat do mesta, na ktorý sa nikto neteší. Podarí sa dievčatám vymyslieť nejaký plán, aby mohla Lenka zostať na vidieku?

Leo a Luky 1 – Najlepší kamaráti

Leo a Luky 1 – Najlepší kamaráti

Lenkina mamička zdedila domček na vidieku. Pretože sa začali prázdniny, hneď sa tam spoločne vypravia. Čaká ich však veľké prekvapenie - zistia, že okrem domčeka vlastnia aj lúku a krásneho oslíka Lea. Jeho veľký kamarát, poník Luky, patrí Martine, dievčaťu zo susedstva. Leo a Luky by si priali, aby sa dievčatá skamarátili. Ich prvé stretnutia ale nedopadnú najlepšie. Prekonajú Lenka a Martina nedorozumenia a stanú sa z nich kamarátky?

Leo a Luky – Nejlepší kamarádi

Leo a Luky – Nejlepší kamarádi

Lindina maminka právě zdědila domek na venkově. A protože začaly prázdniny, hned se tam obě společně vypraví. Jaké je jejich překvapení, když zjistí, že kromě domečku vlastní také louku a krásného oslíka Lea. Jeho velký kamarád, poník Luky, patří Marice, holčičce ze sousedství. Leo a Luky by si přáli, aby se dívky skamarádily. První setkání ale nedopadne nejlépe. Překonají Linda a Marika první nedorozumění a stanou se z nich kamarádky?