Tajomné kráľovstvo


Tajomné kráľovstvo 4 - Zátoka morských panien

Tajomné kráľovstvo 4 - Zátoka morských panien

Ellie, Summer a Jasmina sa vydávajú spoznať ďalšiu časť Tajomného kráľovstva. Tentoraz sa ocitnú pod hladinou mora. Kráľovná Zášť totiž ukryla štvrtý zo svojich bleskov v Zátoke morských panien. Hrozí, že celý podmorský svet bude zničený. Podarí sa dievčatám zachrániť vzácnou perlu prianí pred zlými búrkovými raráškami a prekaziť zámery zlej čarodejnice?

Tajuplné království - Útes mořských panen

Tajuplné království - Útes mořských panen

Nerozlučné kamarádky Ellie, Summer a Jasmína se vydávají poznat další část Tajuplného království. Tentokrát se ocitnou pod hladinou moře. Královna Zášť ukryla další ze svých blesků k útesu mořských panen. Hrozí, že celý podmořský svět bude zničen. Podaří se dívkám ochránit vzácnou Perlu přání před zlými bouřkovými rarachy a záměry zlé čarodějce překazit?

Tajomné kráľovstvo 3 - Obláčikový ostrov

Tajomné kráľovstvo 3 - Obláčikový ostrov

Ďalšia návšteva Tajomného kráľovstva privedie Ellie, Summer a Jasminu na Obláčikový ostrov. Sú nadšené z toho, že si môžu oddýchnuť od nudných domácich úloh a užiť si skvelú zábavu skákaním v nadýchaných oblakoch. Kráľovná Zášť však nepoľavuje v zákerných plánoch a chce zničiť nádherný Obláčikový ostrov svojimi kúzlami. Podarí sa dievčatám zastaviť zlú čarodejnicu?

Tajuplné království - Obláčkový ostrov

Tajuplné království - Obláčkový ostrov

Tři nejlepší kamarádky Ellie, Summer a Jasmína se opět vydávají do Tajuplného království. Tentokrát zavítají na nádherný Obláčkový ostrov. Jsou nadšené z toho, že si mohou odpočinout od nudných domácích úkolů a užít si skvělou zábavu skákáním v nadýchaných oblacích. Královna Zášť ale nepolevuje ve svých zákeřných plánech a hodlá nádherný Obláčkový ostrov svými kouzly zničit. Podaří se dívkám zlou čarodějku zastavit?

Tajomné kráľovstvo 2 – Údolie jednorožcov

Tajomné kráľovstvo 2 – Údolie jednorožcov

Ellie, Summer a Jasmina sa opäť vydávajú do Tajomného kráľovstva. Zlá kráľovná Zášť ukryla v Údolí jednorožcov jeden zo svojich bleskov. Ak dievčatá niečo nepodniknú, celý čarovný svet zaplavia stovky nenásytných húseníc, ktoré všetko zničia. Dokážu zvrátiť nebezpečenstvo a pomôcť krásnym jednorožcom?

Tajomné kráľovstvo 1 – Kúzelný palác

Tajomné kráľovstvo 1 – Kúzelný palác

Summer, Ellie a Jasmina sú najlepšie kamarátky. Jedného dňa nájdu kúzelnú skrinku, vďaka ktorej sa ocitnú v úžasnom tajomnom svete! Sú to šikovné dievčatá, ktoré kadečo dokážu. Hoci aj zachrániť kráľovskú oslavu…

Tajuplné království - Kouzelný palác

Tajuplné království - Kouzelný palác

Summer, Ellie a Jasmína jsou nejlepší kamarádky. Jednoho dne najdou kouzelnou skříňku, která je obratem přenese do jiného světa – do Tajuplného království. A stane se to v ten správný okamžik: království je totiž v nebezpečí. Zlá královna někde poschovávala šest nebezpečných blesků, které mohou zničit nejen plánovanou oslavu narozenin, ale ohrozit celé království. Podaří se dívkám blesky najít a plány zlé čarodějnici překazit?