Psie záchranárky


Psie záchranárky 6 - Nálada pod psa

Psie záchranárky 6 - Nálada pod psa

Roxburskému psiemu klubu sa perfektne darí. Nových záujemcov je stále viac, no Saša začína mať pocit, že je toho na ňu príliš veľa. Čas, ktorý predtým v klube trávila spolu s Kim, Taylor a Bri pri hrách so psami, teraz venuje dvíhaniu telefónov a odpovedaniu na e-maily. Pripadá si, že pre klub robí oveľa viac než všetky ostatné, a začne to dávať najavo. Napätie medzi kamarátkami rastie a nálada je pod psa. Prekonajú dievčatá túto krízu, alebo sa ich priateľstvo a spolu s ním aj psí klub rozpadne?

Psie záchranárky 5 - Nová členka svorky

Psie záchranárky 5 - Nová členka svorky

Taylor, Saša a Kim vzali medzi seba svoju novú kamarátku Briannu. Tá sa k nim s radosťou pripojila a stala sa novou členkou psieho klubu v Roxbury Parku. Bri je šťastná, že má konečne priateľky, napriek tomu sa však cíti trochu odstrčená. Miluje psi a najmä prítulnú Lily, ktorú by si najradšej vzala domov. Dokáže presvedčiť svoju mamu, aby si psa adoptovali? Zbaví sa pocitu, že je medzi kamarátkami piate koleso na voze?

Psí záchranářky - Nálada pod psa

Psí záchranářky - Nálada pod psa

Roxburskému psímu klubu se skvěle daří. Nových zájemců je stále víc a Saša začíná mít pocit, že je toho na ni nějak moc. Čas, který dřív trávila spolu s Kim, Taylor a Bri v parku se psy, teď věnuje zvedání telefonů a odpovídání na e-maily. Nepřijde jí fér, že pro klub dělá víc než ostatní, a začne to dávat najevo. Napětí roste a nálada je pod psa. Ustojí kamarádky tuto krizi, nebo se jejich přátelství a spolu s ním i psí klub rozpadnou?

Psie záchranárky 4 - Šteniatko pre šťastie

Psie záchranárky 4 - Šteniatko pre šťastie

Psí klub, ktorý založila Kim so svojimi kamarátkami Taylor a Sašou, funguje perfektne. Ich novou klientkou sa dokonca stala ich obávaná učiteľka pani Bensonová, ktorá sa ujala vystrašeného šteniatka. Malý jorkšírik potrebuje mimoriadnu starostlivosť a Kim môže predviesť svoj talent. Horšie je to však s jej prospechom. Napriek všetkej snahe sa jej v škole veľmi nedarí. A tak rodičia prídu s nápadom, že by mohla prestúpiť na školu v susednom meste. Kim je zdrvená. Musela by totiž opustiť aj milovaný psí klub.

Psie záchranárky 3 - Úžasný pes

Psie záchranárky 3 - Úžasný pes

Saša, Kim a Taylor sú nerozlučná trojica, ktorá najradšej trávi voľný čas v spoločnosti psích kamarátov. Po škole majú skvelú brigádu. Berú na prechádzky psov zaneprázdneným ľuďom, a pomáhajú tak získať peniaze na prevádzku psieho útulku. V neďalekom psom salóne však otvoria psiu škôlku, ktorá ich nápad preberie a začne im konkurovať. Prídu dievčatá o svojich zákazníkov alebo im zostanú verní, pretože vedia, že sú jednoducho najlepšie?

Psí záchranářky - Nová členka smečky

Psí záchranářky - Nová členka smečky

Taylor, Saša a Kim přizvaly svou kamarádku Briannu, aby se k nim připojila a stala se novou členkou psího klubu, který před časem založily. Brianna má velkou radost, přesto se ale cítí trochu odstrčená. Psy miluje a sladkou fenku Lily by si nejraději vzala domů. Dokáže svou matku přesvědčit, aby jí to dovolila? Zbaví se pocitu, že je mezi kamarádkami „páté kolo u vozu“?

Psí záchranářky - Štěně pro štěstí

Psí záchranářky - Štěně pro štěstí

Psí klub, který Kim se svými kamarádkami Taylor a Sašou založily, funguje na jedničku. Horší to je s Kiminým prospěchem. I přes veškerou snahu se jí nedaří. Když rodiče přijdou s nápadem, že by mohla přejít na školu v sousedním městě, je zdrcená. Musela by totiž opustit i milovaný psí klub. Jak z toho ven?

Psie záchranárky 2 - Štvornohá divoška

Psie záchranárky 2 - Štvornohá divoška

Saša si už dlho želá domáceho maznáčika. No jej mama tvrdí, že sa oňho nebude vedieť dobre postarať. Saša vie, že nie je dokonalá, ale po týždňoch práce v psom klube si myslí, že to zvládne. Bude to však musieť mame nejako dokázať! Nie je to však jediný problém, ktorý musí Saša spolu so svojimi kamarátkami zo psieho klubu vyriešiť. Jej, Kim a Taylor robí starosti nová sučka Sierra. Je mladá, neposlušná a divoká. Behá si, kam chce, a ostatní psi sa jej boja. Dokážu ju zvládnuť a naučia ju poslúchať?

Psie záchranárky 1 - Prvý raz do akcie

Psie záchranárky 1 - Prvý raz do akcie

Kim má tú najlepšiu kamarátku na svete – Sašu. A úplne najskvelejšie na tom je, že obe majú rovnaký koníček. Milujú psy! No keď ju po prázdninách Saša zoznámi s novou spolužiačkou Taylor, má Kim obavy, či kamarátstvo v trojici môže fungovať. Inými slovami – žiarli. A aby toho nebolo málo, vyskytne sa ďalší problém: psiemu útulku, do ktorého chodia pomáhať, dochádzajú peniaze. Bude treba vymyslieť plán, ako ho zachrániť. A nielen útulok, na zachraňovanie je toho viac než dosť...

Psí záchranářky - Báječný pes

Psí záchranářky - Báječný pes

Saša, Kim a Taylor jsou nerozlučná trojice, která nejraději tráví volný čas ve společnosti psích kamarádů. Venčí mazlíčky zaneprázdněným lidem a pomáhají tak získat peníze na provoz psího útulku. Pak ale v nedalekém psím salónu otevřou psí školku, která jejich nápad okopíruje a začne venčení také nabízet. Přijdou holky o zákazníky, nebo jim zůstanou věrní, protože vědí, že jsou prostě nejlepší?

Psí záchranářky - Poprvé do akce

Psí záchranářky - Poprvé do akce

Kim má tu nejlepší kamarádku na světě – Sašu. A co víc – obě mají stejný koníček. Milují psy! Holky jsou nerozlučná dvojka. Nebo alespoň byly. Když po prázdninách Saša seznámí Kim s novou spolužačkou Taylor, má Kim obavy, jestli kamarádství ve třech může fungovat. Jinými slovy – žárlí. A aby toho nebylo málo, vyskytne se další problém: psímu útulku, do kterého chodí holky pomáhat, docházejí peníze. Bude třeba vymyslet plán, jak útulek zachránit. A nejen útulek, možná i jejich dlouholeté přátelství.