Galaktická škola


Galaktická škola 2: Núdzové pristátie

Galaktická škola 2: Núdzové pristátie

Na galaktickej škole v hlbinách vesmíru sa bude konať výročný ples. Kelvin naň túži pozvať žiarivú Lunu (je fakt žiarivá – doslova!), lenže po tom, čo naňho prasklo, že nie je mega supergénius, už u nej nemá šancu. Kým si Kelvin láme hlavu nad tým, ako byť znovu super cool, ujde zo svojho väzenia na asteroide šialený vedec Erik Nemoholson a spolu s armádou Pimoňov (zhoda s Mimoňmi je čisto náhodná) sa rúti na školu. Bitka za záchranu sveta je nevyhnutná a bude to poriadny tanec!

Škola ve vesmíru - Nouzové přistání

Škola ve vesmíru - Nouzové přistání

Na škole v hlubinách vesmíru bude ples. Kelvin na něj touží vzít zářivou Lunu (její druh září – doslova!), ale potom, co na něj prasklo, že není mega supergénius, už u ní nemá šanci. Zatímco si Kelvin láme hlavu nad tím, jak být znovu super cool, uprchne ze svého vězení na asteroidu šílený vědec Erik Nemehelson a spolu s armádou Pimoňů (shoda s Mimoni je čistě náhodná) se řítí na školu. Bitva o záchranu je nevyhnutelná a bude to pořádný tanec!

Galaktická škola 1

Galaktická škola 1

Kelvin Klosmo nie je len nový žiak v škole, je nový žiak v galaktickej škole v hlbinách vesmíru! Ako syn dvoch najväčších géniov na Zemi má byť najmúdrejším chalanom v celom vesmíre. Alebo si to aspoň všetci myslia. A tak Kelvin možno trochu klamal o svojej genialite, aby lepšie zapadol medzi ostatných. A možno sa jeden šialený vedec chystá ovládnuť vesmír, pokiaľ mu v tom Kelvin nezabráni. Možno je osud všetkých spečatený. Aspoň si Kelvin už nebude musieť robiť starosti s domácou úlohou z matiky.

Škola ve vesmíru

Škola ve vesmíru

Kelvin Klosmo je nový žák ve škole, která je na vesmírné stanici daleko v hlubinách vesmíru. Chodí sem studenti všemožných tvarů, velikostí, zápachů a stupňů slizovosti. Je jasné, že jako syn dvou největších géniů na Zemi bude i on sám tím nejchytřejším klukem ve vesmíru. Nebo si to alespoň všichni myslí. Když jeden šílený vědec začne vyhrožovat, že ovládne vesmír, má Kelvin šanci dokázat, že v něm fakt něco je. Ale co když není ?!?