Akty R - Ripleyho záhady


Akty R – Ripleyho záhady 3 – Vlčie dieťa

Akty R – Ripleyho záhady 3 – Vlčie dieťa

Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepšie z talentovaných detí sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú posielaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. Správy o podivnom vlčom chlapcovi sú novou výzvou pre R-tím. Agenti sa okamžite vydávajú do Číny na ďalšiu nebezpečnú misiu.

Čítať viac
Akty R – Ripleyho záhady 4 – Prízraky z hlbín

Akty R – Ripleyho záhady 4 – Prízraky z hlbín

Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepší z talentovaných študentov sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú posielaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. V podmorskej jaskyni sa zo dna vynárajú ľudské ruky a prehľadávajú temnú vodu. Sú strašidelné príbehy o dušiach pravdivé?

Čítať viac
Akty R – Ripleyho záhady 1 – Netvor z močarísk

Akty R – Ripleyho záhady 1 – Netvor z močarísk

Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepšie z talentovaných detí sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú poslaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. Dokážu rozlíšiť, čo je skutočnosť a čo je len fikcia? V močariskách na Floride sa objavia zvesti o tajomnej neznámej bytosti.

Čítať viac
Akty R – Ripleyho záhady 2 – Záhada dračieho trojuholníka

Akty R – Ripleyho záhady 2 – Záhada dračieho trojuholníka

Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepšie z talentovaných detí sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú posielaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. Japonská pobrežná oblasť je sužovaná vyčíňaním záhadnej bytosti. R-tím je vyslaný, aby záhadu objasnil.

Čítať viac