Chalanom vstup zakázaný - Baby na zabitie


Thomas Brezina

Lissi a Tinka sú spolužiačky. Chodia do jednej triedy, dokonca spolu sedia v jednej lavici - a pritom jedna druhú nemôžu ani vystáť. A to sa z nich majú každú chvíľu stať sestry!

Lissi a Tinka sú spolužiačky. Chodia do jednej triedy, dokonca spolu sedia v jednej lavici - a pritom jedna druhú nemôžu ani vystáť. A to sa z nich majú každú chvíľu stať sestry! Lissin otecko a Tinkina mamička sa totiž do seba zamilovali a chcú sa zobrať. Zdá sa však, že Lissi a Tinka sú pevne rozhodnuté urobiť sebe, rodičom a súrodencom zo života peklo. Všetko ale zmení jeden nenápadný školský projekt, pri ktorom majú žiaci v rámci hodiny dejepisu navštíviť starších spoluobčanov. Je pani Schiketanzová vážne to, čo o sebe tvrdí - teda čarodejnica?
Viac
5,94 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 0
Dátum vydania 8.6.2005
Formát 122x181 mm
Hmotnosť 0,19 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788089210060
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.

Zobraziť profil autora