Serafína – Tiene drakov


Rachel Hartman

Serafína - napoly človek, napoly drak - voľné pokračovanie príbehu z pera úspešnej autorky Rachel Hartman. Práve Serafína je jednou z mála, kto rozumie uvažovaniu drakov aj ľudí a kto by dokázal zabrániť vojne.

V kráľovstve Gored po dlhé desaťročia žili ľudia a draci v krehkom mieri. Rovnováha však bola narušená a vo vzduchu cítiť hrozbu vojny. Draci po štyridsiatich rokoch vychádzajú z ústrania. Serafína - napoly človek, napoly drak – je jednou z mála, kto rozumie uvažovaniu drakov aj ľudí a kto by dokázal zabrániť vojne. Vydáva sa preto na cestu do susedných krajín, aby našla ďalších polodrakov. Verí, že ich spoločné úsilie dokáže privolať mocnú mágiu,vďaka ktorej je možné útok nemilosrdných drakov odvrátiť.
0,00 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Žáner fantasy
Počet strán 432
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 16.11.2015
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,63 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
EAN 9788056401286
Vek od 15
Typ kniha

Recenzia médii

www.citaj.to - Nájde priaznivcov aj na Slovensku, Jana Pecníková


Kráľovstvo Goredd je ohrozené. Narušil sa krehký mier medzi ľuďmi a drakmi. Dokáže Serafína, napoly človek a napoly drak, zabrániť hroziacej vojne? Serafína je obyčajné mladé dievča. Jej úloha prichádza vo chvíli, keď sa draci rozhodnú zmocniť krajiny Goredd. Narušená harmónia spolužitia drakov a ľudí vedie k hrozivému konfliktu. Polodraci sa musia spojiť a využiť svoje schopnosti na záchranu k... Viac