Rodinka Dušičkovcov alebo Strašidlá medzi nami


Sandra Vebrová

Zoznámte sa s Dušičkovcami! Otec Hmloslav, mamička Blanka a ich 3 neposedné deťúrence Simon, Olívia a Bubi - rodinka, pri ktorej zábava je ich druhé priezvisko.

Zoznámte sa s Dušičkovcami! Otec Hmloslav, mamička Blanka a ich traja neposední potomkovia sú milé strašidlá, ktorých sa rozhodne nemusíte báť. Ľudia sa ich síce trochu stránia, ale keď k tomu príde, radi im v hocičom pomôžu. Nezbedníci Simon, Olívia a Bubi sú samé huncútstvo a nezbedníctvo, takže dobrodružstvo a zábava nebudú chýbať. Aké to bolo, keď sa Simon dostal do dušej puberty a začal vyvádzať ako utrhnutý z reťaze? Ako to dopadlo, keď si súrodenci Dušičkovci vzali do parády strašidelný zámok, ktorý sľuboval desivé zážitky, ale bol skôr na smiech a nikto doň nechodil? Čo sa stane s televízorom, keď sa na anténe začne pojašene hojdať duch? Dajte sa pozvať do tajomného sveta duchov, nuda tam rozhodne nebude!
Viac
7,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner fantasy
Počet strán 200
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 29.2.2016
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,35 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
EAN 9788056401361
Vek od 9
Typ kniha

Autor

Sandra Vebrová

Sandra Vebrová

Sandra Vebrová je nadějná autorka knih pro děti. Svůj literární debut, fantasy knihu Luko, malý vlkodlak, vydala v jednadvaceti letech. Knížka se díky velkému úspěchu dočkala o rok později pokračování. Ve stejné době napsala námět a scénář k pohádce Nepovedený kouzelník, kterou natočila Česká televize. Jedním z jejích autorských počinů jsou také humorné, kouzelné příběhy Ducháčkovic rodiny. Vystudovala Divadelní vědu na Filozofické fakultě UK. Její největší zálibou je cestování, ze kterého ráda čerpá inspiraci.

Zobraziť profil autora

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!