Krajina príbehov – Čarovné zaklínadlo


Chris Colfer

Prvá časť fascinujúcej série z krajiny rozprávok, ktorá si získala srdcia miliónov detí aj dospelých na celom svete. Preložené do 20 jazykov.

Zazvonil zvonec a rozprávky je koniec… No ako to vlastne bolo ďalej? Keď kúzelná kniha prenesie dvojčatá Alex a Connera na záhadné miesto, netušia, že sa im práve splnil sen všetkých detí. Ocitli sa v krajine rozprávkových príbehov! Priechod do sveta ľudí sa však uzavrel a vyzerá to tak, že niet cesty späť. Čaká ich neuveriteľné dobrodružstvo plné prekvapení, mágie a stretnutí s postavami, ktoré poznajú z rozprávok. Nie všetky však budú milé a príjemné. Boj dobra so zlom sa totiž nikdy neskončil…
Viac
13,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 344
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 12.9.2016
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,57 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
EAN 9788056401873
Vek od 9
Typ kniha

Recenzia médii

Denník N - ...Krajina príbehov je strhujúci čítaním, Zuzana Štelbaská


Príbeh dvojčiat Alex, knihomoľky bez kamarátov a Connera, znudeného spáča z poslednej lavice, je pokračovateľom Narniovskej tradície príbehov detí zo súčasnosti, objavujúcich paralelný rozprávkový svet. Ja osobne mám k Narnii vrúcny vzťah, pretože som ju čítala počas svojho prvého tehotenstva (na radu staršej a múdrejšej kolegyne, ktorá mi veľmi láskavo vysvetlila, prečo by som mala na chvíľu, pre... Viac

Autor

Chris  Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovateľ, herec, spevák a producent, držiteľ Zlatého glóbusu za rolu Kurta Hummela v seriáli Glee. Sám napísal, produkoval a hral vo filme Zasiahnutý bleskom (Struck by Lightning), ktorý mal premiéru v roku 2011 na filmovom festivale v Tribece. V roku 2011 ho časopis Time zaradil na zoznam 100 najvplyvnejších ľudí sveta. Prvá kniha zo série Krajina príbehov - Čarovné zaklínadlo (The Land of Stories: The Wishing Spell) - sa už dva týždne po vydaní stala číslom 1 na rebríčku bestsellerov New York Times. Na prvé miesta rebríčkov sa okamžite vyšplhali aj ďalšie knihy zo série.

Zobraziť profil autora

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!