Ruže a mydlové bubliny


Sonja Kaiblingerová

Pre milovníčky seriálov a romantických klišé! No skôr pre tých druhých...

Štrnásťročná Abby má nervy. Jej sestra Deborah je závislá od gýčovej telenovely Ashworth Park. Abby a jej kamarátka Morgan sa idú na príbehoch anglickej šľachtickej rodiny Ashworthovcov popukať od smiechu.

Lenže keď sa Abby akýmsi záhadným spôsobom premiestni do seriálu, už jej to vôbec nepríde smiešne. Deň čo deň sa v rovnakom vysielacom čase začne mihotať a o chvíľku na to sa objaví v Ashworth Parku. Ocitá sa uprostred intríg, ľúbostných vzťahov a rodinných tajomstiev. A aby toho nebolo málo, práve do Abby sa zamiluje seriálový krásavec Julian. Chaos na seba nedá dlho čakať...

Viac
11,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner YA romantika
Počet strán 240
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 3.11.2017
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,45 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Rosen und Seifenblasen (Verliebt in Serie)
Pôvodný jazyk nemčina
EAN 9788056403952
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Sonja Kaiblingerová

Sonja Kaiblingerová

Sonja Kaiblingerová bola odmalička obklopená knihami a hneď ako sa naučila písať, tvorila príbehy. Na papier, na písacom stroji a neskôr aj na počítači. Na univerzite študovala divadelnú vedu a popri tom navštevovala kurzy herectva. Po pár malých rolách v rakúskych televíziách sa sna stať sa herečkou vzdala a spravila si nadstavbu v odbore podnikanie – cestovný ruch. Písať však neprestala a dobre urobila, dnes je úspešnou autorkou kníh pre deti a popri tom pracuje ako redaktorka v televízii. Vo vydavateľstve Fragment vychádza jej séria Seriálová láska.

Zobraziť profil autora