Toto je náš príbeh


Ashley Elstonová

Moderný young adult thriller rozprávaný cez striedanie perspektívy dvoch postáv. Bezmenný chlapec, ktorý stisol spúšť a dievča hľadajúce spravodlivosť za každú cenu.

Nikto nevie, čo presne sa stalo v to ráno v River Pointe. Päť chlapcov šlo po noci bujarej zábavy na poľovačku. Vrátili sa len štyria. Chlapci držia spolu a nepriznajú, kto vystrelil guľku, ktorá zabila ich kamaráta Granta. Podľa dôkazov to mohol spraviť ktorýkoľvek z nich. Mladá stážistka v právnickej kancelárii Kate Morinová sa snaží záhadu vysvetliť a svojho priateľa zbaviť ťaživého obvinenia.

Viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 320
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 15.9.2017
Formát 130x220 mm
Hmotnosť 0,51 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov This is Our Story
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056403778
Vek od 14
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

nakridlachknih.blogspot.cz - Toto je náš príbeh - Ashley Elston , Rony


oto je náš príbeh bol dlhou cestou hľadania toho naozajstného príbehu. Príbehov tu bolo viac. Evolúcia dodala príbehu šťavu a aspoň mi táto knižka nakopla po zime zamrznutý mozog :D Knižka láka obálkou. Má krásnu farbu, tajomný prechod, no a čo tam robia tie parohy? Prvá moja myšlienka pri čítaní tejto knižky? ,,Milujem chlapčenské pohľady!" Ibaže toto moje nadšenie opadlo po prvej stránke, ... Viac

vinlit.sk - Toto je náš príbeh – Ashley Elstonová, Denisa Patáková


Americká autorka Ashley Elstonová, ktorej vyšla vo vydavateľstve Fragment kniha Toto je náš príbeh, bola pre mňa veľkou neznámou. Mám pocit, že najmä v poslednom období sa s young adult literatúrou, do ktorej patrí aj toto dielo, akoby roztrhlo vrece. Často sa už stretávam nielen s romantickou literatúrou pre mládež, ale aj s kvalitnými trilermi, ktorých dej je vo väčšine prípadov prispôsobený tej... Viac

Autor

Ashley Elstonová

Ashley Elstonová

Ashley Elstonová je autorkou několika románů včetně 10 rande naslepo a 10 pravd a spousta odvahy. Její knihy byly přeloženy do více než dvaceti jazyků. Než se stala spisovatelkou, pracovala mnoho let jako svatební fotografka. Žije v Louisianě se svým manželem a jejich třemi syny.

Zobraziť profil autora