Vianočné dni

12 príbehov a 12 dobrôt na 12 vianočných dní


Jeanette Wintersonová

Okúzľujúca zbierka príbehov a vianočných dobrôt pre ten najkrajší čas roka. Privoďte si atmosféru pokoja, dobrej vôle a štipky čara.

Všetci milujeme vianočné príbehy. Počas dvanástich dní Vianoc tradične oslavujeme a obdarúvame sa. Existuje lepší spôsob, ako si uctiť tradíciu, než príbehom? Čítajte tieto príbehy pri ohni či v snehu. Čítajte ich cestou domov na sviatky. Darujte ich priateľom, pekne zabalené urobia radosť tomu, koho milujete.
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner poviedky
Počet strán 248
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 3.11.2017
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,47 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Christmas Days
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056403976
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Fans of Books - Vianočné dni - Jeanette Wintersonová, Veronika Dedíková


Všetci milujeme vianočné príbehy. Počas dvanástich dní Vianoc tradične oslavujeme a obdarúvame sa. Existuje lepší spôsob, ako si uctiť tradíciu, než príbehom? Čítajte tieto príbehy pri ohni či v snehu. Čítajte ich cestou domov na sviatky. Darujte ich priateľom, pekne zabalené urobia radosť tomu, koho milujete. Možno si niektorí pomyslíte, že som zaspala dobu, keď na konci januára pridávam recen... Viac

vinlit.sk - Vianočné dni – Jeanette Wintersonová, Jana Šulková


12 príbehov a 12 dobrôt na 12 dní – to je podtitul tejto krásnej vianočnej knihy. Jej autorka, veľmi oceňovaná anglická spisovateľka, v nej prepojila vlastné príbehy a skúsenosti s tými vymyslenými a doplnila ich receptami na zaujímavé jedlá. Spočiatku som nevedela, ako táto kombinácia na mňa zapôsobí, no vzhľadom na skvelé spracovanie musím povedať, že kniha má veľmi dobrý a zaujímavý koncept. ... Viac

Autor

Jeanette Wintersonová

Jeanette Wintersonová

Jeanette Wintersonová sa narodila v Manchestri. Je adoptovaná a rodičia ju vychovávali v prísne náboženskom prostredí. V šestnástich rokoch odišla z domu a oddala sa štúdiu a literatúre. Po promócii na Oxfordskej univerzite nejaký čas pracovala v divadle a ako dvadsaťpäťročná vydala svoj prvý román Oranges Are Not The Only Fruit. Je založený na jej vlastných životných skúsenostiach, no ona sama v ňom vystupuje ako fiktívna postava. Pre BBC prepísala tento román na scenár drámy, ktorá vyhrala cenu BAFTA. Napísala desať románov pre dospelých, niekoľko detských knižiek, scenárov a non-fiction kníh. Pravidelne píše pre The Guardian. Žije striedavo v lese v Cotswoldse a v Spitalfields v Londýne. Verí, že umenie je pre každého a jej poslaním je dokázať to. Jej ostatný román Frakissstein bol nominovaný na Man Bookerovu cenu.

Zobraziť profil autora