Minecraft: Havária


Tracey Baptiste

Originálny príbeh zo sveta Minecraftu

Bianca nebola nikdy dobrá v dodržiavaní plánu. Je skôr typom človeka, ktorý koná tu a teraz a s následkami sa vysporadúva neskôr. Ale následky sa nedajú odkladať navždy, čo sa Bianca dozvie, keď sa ona a jej najlepší priateľ Lonnie ocitnú v príšernej havárii.

Po tom, čo sa zobudí v nemocnici takmer paralyzovaná svojimi zraneniami, musí Bianca čeliť otázkam, na ktoré nie je pripravená odpovedať. Namiesto toho si vyberie novú verziu Minecraftu pre virtuálnu realitu, ktorá reaguje na každé jej želanie, čím získa kontrolu nad svetom práve v momente, keď si myslela, že ju stratila. Pri tom, čo skúma tento nový svet, natrafí na nemú, poškodenú postavičku, o ktorej si myslí, že je to Lonnie. Bianca spojí sily s Esme a Antonom, dvoma deťmi, ktoré tiež hrajú na nemocničnom serveri, aby zachránili jej priateľa.

Ale cesta k zotaveniu nie je bez nebezpečenstva. Deti prepadnú moby na pohľad vytvárané ich strachmi a slabosťami a Bianca sa teraz musí vysporiadať s neistotami, ktoré ju prenasledovali: Je Lonnie naozaj zaseknutý v hre? A dokáže mu Bianca pomôcť vrátiť sa do reality?

Viac
Získané ocenenia:
New York Times bestseller, 2017,
9,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 244
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 9.11.2018
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,41 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Minecraft: The Island
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056607404
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom