Padnout a vstát


Estelle Maskame

Novinka od autorky bestsellerové série DIMILY.

MacKenzie Riversová moc dobře ví, jaký dopad má smrt někoho blízkého na ty, kteří zůstanou. Sama si takovým ničivým smutkem prošla, takže když při autonehodě zemřou rodiče jejího kamaráda, nechá ho raději být. Možná to není správné, ale soužití s alkoholickou matkou a netečným otcem ji vysiluje natolik, že další problémy raději ignoruje.

Po několika měsících ale na Jadena náhodou narazí. A dřív, než stihne znovu vystavět svou obrannou zeď, jsou zpátky staré vzpomínky a city. Málem spolu před nehodou začali chodit, a i když se to snažila vytěsnit, o to víc si nyní uvědomuje, jak moc jí chyběl.

Bude mít ale odvahu otevřít se člověku, jehož blízkost v ní jitří staré rány?

Viac
14,49 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 256
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 3.10.2019
Formát 135x203 mm
Hmotnosť 0,304 kg
Jazyk čeština
Originálny názov Dare to Fall
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788025344071
Vek od 15
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Autor

Estelle Maskame

Estelle Maskame

Estelle Maskame pochádza zo Škótska a s písaním začala už ako trinásťročná. Keď mala šestnásť rokov dokončila svoju prvú trilógiu s názvom DIMILY, ktorá je skratkou pre anglickú vetu Did a Mention I Love You, čo v preklade znamená Vieš, že ťa milujem? Tú o rok neskôr zakúpilo vydavateľstvo Black&White. Takmer okamžite vystrelila na vrchné rebríčky predajnosti, fanúšikovskú základňu si vytvorila aj zverejňovaním svojej tvorby na sociálnej sieti Wattpad. Jej trilógia sa tak stala obrovským hitom ešte pre vydaním. Miluje čítanie aj písanie a obe činnosti najradšej vykonáva z pohodlia postele.

Zobraziť profil autora