Země příběhů – speciální průvodce


Chris Colfer

Bohatě ilustrovaný průvodce světem pohádek Chrise Colfera!

Fanoušci Země příběhů, pozor! Doplňte svoji knihovničku o bohatě ilustrovaného průvodce světem pohádek. Přehledně zpracovává původ a historii řady postav, míst a kouzelných předmětů. Zachycuje spletitá magická dobrodružství, jak je znáte a milujete, a zároveň přináší i nové, dosud neznámé obrázky a informace. Ocení ho proto nejen nováčci, ale i oddaní fanoušci Země příběhů. Třešničkou na dortu jsou originální skici postav a obálek od Chrise Colfera a další bonusové materiály, které dokumentují vznik slavné série.
Viac
16,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 256
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 31.10.2019
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,645 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025344606
Vek od 9
Typ kniha

Autor

Chris  Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovateľ, herec, spevák a producent, držiteľ Zlatého glóbusu za rolu Kurta Hummela v seriáli Glee. Sám napísal, produkoval a hral vo filme Zasiahnutý bleskom (Struck by Lightning), ktorý mal premiéru v roku 2011 na filmovom festivale v Tribece. V roku 2011 ho časopis Time zaradil na zoznam 100 najvplyvnejších ľudí sveta. Prvá kniha zo série Krajina príbehov - Čarovné zaklínadlo (The Land of Stories: The Wishing Spell) - sa už dva týždne po vydaní stala číslom 1 na rebríčku bestsellerov New York Times. Na prvé miesta rebríčkov sa okamžite vyšplhali aj ďalšie knihy zo série.

Zobraziť profil autora

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!