Fortnite Battle Royale: Stavaj ako profík!


Jason R. Rich

Stavanie je vo Fortnite dôležitejšie, ako by sa mohlo zdať. Naučte sa stavať, prekabáťte nepriateľov a zvíťazte v najhranejšej hre na svete.

V knihe Fortnite: Stavaj ako profík nájdete najlepšie stratégie a tipy od skúseného hráča. Naučte sa využívať najoriginálnejšiu hernú mechaniku Fortnite: stavbu múrov a ďalších štruktúr. Dozviete sa, ako správne postaviť a rozvrhnúť svoju pevnosť, kam ju umiestniť a aký materiál najlepšie použiť na stavbu. Okrem toho v knihe nájdete veľa ďalších tipov, ako využiť geografiu ostrova na vlastnú obranu, šetriť stavebnými materiálmi alebo používať Epic Store.

V knihe sa okrem iného dozviete, ako:

• hospodáriť s rôznymi tipmi zásob a materiálov,

• zlepšiť si svoje zručnosti pri stavbe obranných a útočných štruktúr,

• stavať efektívne a odolné pevnosti, mosty a núdzové prístrešky,

• si zvoliť správne miesto a podobu svojej pevnosti v konečnej fáze hry,

• ... jednoducho vydržať až do konca a zvýšiť svoje šance na výhru!

Užite si najpopulárnejšiu hru súčasnosti naplno! So zručnosťami získanými z tejto knihy sa opäť o kúsok priblížite profíkom a vydržíte v bitke dlhšie. Veľa šťastia a nezabudnite poďakovať vodičovi Battle Busu!

O autorovi: Jason R. Rich je vášnivým hráčom a autorom viac ako dvadsiatich videoherných príručiek. Prispieva hneď do niekoľkých amerických herných časopisov, pre ktoré už napísal tisíce herných článkov a recenzií. V minulosti pracoval ako konzultant pre štúdiá zaoberajúce sa vývojom hier. Môžete ho sledovať na Twitteri a Instagrame pod menom @JasonRich7.

Viac
7,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 144
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.5.2019
Formát 167x225 mm
Hmotnosť 0,35 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 3
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056610633
Vek od 9
Typ kniha
Väzba brožovaná, šitá nitmi