Enola Holmesová - Případ levoruké dámy


Nancy Springerová

Druhý díl napínavé série pro všechny mladé milovníky detektivek a viktoriánské Anglie

Enola se skrývá před svým bratrem – slavným detektivem Sherlockem Holmesem. Snaží se být naprosto nenápadná, pak ale najde skrýš plnou úžasných kreseb. Cítí, že s dívkou, která je nakreslila, ji něco spojuje, a rozhodne se ji najít. Mladá dáma jménem Cecily totiž zmizela ze své ložnice a nikdo neví, kde je jí konec.

Enola riskuje a vydává se pátrat do nočního Londýna. Najde tam stopy, které ji k dívce zavedou, nebo ji zastaví některý ze zločinců, kteří číhají v temných uličkách a čekají na svou kořist?

Viac
10,79 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 192
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 11.11.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,378 kg
Jazyk čeština
Číslo dielu 2
EAN 9788025354568
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Nancy Springerová

Nancy Springerová

Nancy Springer je americká autorka a venuje sa tvorbe v žánri fantasy, krimi a sci-fi. Medzi jej najobľúbenejšie knihy v detstve patrili dobrodružné a detektívne príbehy o Robinovi Hoodovi či Sherlockovi Holmesovi. Medzi jej najúspešnejšie tituly patrí séria o Enole Holmesovej, mladšej sestre slávneho Sherlocka. Tá bola adaptovaná aj do filmu z dielne spoločnosti Netflix. Za svoje diela bola Nancy nominovaná na prestížnu Hugo Award a získala ocenenia ako Edgar Award, Tiptree Award či Carolyn W. Field Award.

Zobraziť profil autora