Dcéra hlbín


Rick Riordan

Pocta románu Dvadsaťtisíc míľ pod morom od bestsellerového Ricka Riordana!

Oceán skrýva viac, než si ktokoľvek z nás dokáže predstaviť.

Zistí to aj pätnásťročná Ana Dakkarová, ktorá v prvom ročníku námornej akadémie objavuje tie najúžasnejšie tajomstvá podvodného sveta. Od prázdnin ju delí už len posledná víkendová skúška. Cestou na loď sa však odohrá tragédia, ktorá úplne zmení nielen jej život. Celá akadémia skončí po výbuchu v troskách na dne mora. Ana so spolužiakmi zistí, že ich najväčším nepriateľom je konkurenčná stredná škola, ktorá s nimi vedie studenú vojnu už stopäťdesiat rokov.

Dokážu kamaráti čeliť obrovskému nebezpečenstvu, alebo sa z nich stane krmivo pre žraloky?

Najpredávanejší autor New York Times Rick Riordan vzdáva hold Julovi Vernovi vo svojom vzrušujúcom modernom spracovaní diela Dvadsaťtisíc míľ pod morom.

Viac
15,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 328
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 20.5.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,551 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Petra Kýšková
EAN 9788056626573
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor

Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.

Zobraziť profil autora