Veľká encyklopédia s 3D obrázkami – Zaniknuté civilizácie


kolektív

Encyklopédia, ktorá vás prevedie zabudnutými miestami a zaniknutými civilizáciami. Zážitok z knihy umocnia špeciálne upravené obrázky a 3D okuliare, ktoré vás prenesú priamo do srdca pyramídy alebo do ulíc bájnej Atlantídy.

Precestujte spolu s nami štyri svetadiely a prejdite sa ulicami dávno zaniknutých miest. Navštívime Tróju, Kartágo, Pompeje, vystúpime do hôr k Machu Picchu, vydáme sa na púť k chrámom v Angkor Vate, preskúmame hrobku Prvého cisára alebo vyrazíme za pokladmi El Dorada. Ako tieto centrá kultúry, obchodu, náboženstva a politiky vznikli? Ako v nich vyzeral každodenný život v čase najväčšieho rozkvetu a slávy? Čo bolo príčinou ich úpadku a zániku? Zážitok z knihy umocnia špeciálne upravené obrázky a 3D okuliare, ktoré vás prenesú priamo do srdca pyramídy alebo do ulíc bájnej Atlantídy.
Viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 64
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 9.5.2016
Formát 240x264 mm
Hmotnosť 0,6 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov 3D Mysterious Worlds
EAN 9788056401569
Vek od 11
Typ kniha

Recenzia médii

www.citaj.to - Informačne bohatá encyklopédia, Janka Teťáková


Často sa správame, akoby sme my boli tí najdokonalejší, najrozumnejší a najšikovnejší. Na mnohé, podľa nás menej rozvinuté spoločnosti, sa dívame zhora. Pritom zabúdame na to, že bez toho, čo bolo pred nami, by sme ani my neboli a bez toho, čo nám zanechali, by sme museli začínať od nuly. Hovoríme si, že sme civilizovaní. Naša civilizácia dosahuje to, o čom sa ľuďom v minulosti mohlo iba snívať... Viac