Veľká encyklopédia s 3D obrázkami – Zaniknuté civilizácie


Kolektiv

Encyklopédia, ktorá vás prevedie zabudnutými miestami a zaniknutými civilizáciami. Zážitok z knihy umocnia špeciálne upravené obrázky a 3D okuliare, ktoré vás prenesú priamo do srdca pyramídy alebo do ulíc bájnej Atlantídy.

Precestujte spolu s nami štyri svetadiely a prejdite sa ulicami dávno zaniknutých miest. Navštívime Tróju, Kartágo, Pompeje, vystúpime do hôr k Machu Picchu, vydáme sa na púť k chrámom v Angkor Vate, preskúmame hrobku Prvého cisára alebo vyrazíme za pokladmi El Dorada.

Ako tieto centrá kultúry, obchodu, náboženstva a politiky vznikli?

Ako v nich vyzeral každodenný život v čase najväčšieho rozkvetu a slávy?

Čo bolo príčinou ich úpadku a zániku?

Zážitok z knihy umocnia špeciálne upravené obrázky a 3D okuliare, ktoré vás prenesú priamo do srdca pyramídy alebo do ulíc bájnej Atlantídy.

Viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 64
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 9.5.2016
Formát 240x264 mm
Hmotnosť 0,6 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov 3D Mysterious Worlds
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056401569
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

www.citaj.to - Informačne bohatá encyklopédia, Janka Teťáková


Často sa správame, akoby sme my boli tí najdokonalejší, najrozumnejší a najšikovnejší. Na mnohé, podľa nás menej rozvinuté spoločnosti, sa dívame zhora. Pritom zabúdame na to, že bez toho, čo bolo pred nami, by sme ani my neboli a bez toho, čo nám zanechali, by sme museli začínať od nuly. Hovoríme si, že sme civilizovaní. Naša civilizácia dosahuje to, o čom sa ľuďom v minulosti mohlo iba snívať... Viac