Apollónův pád - Temné proroctví


Rick Riordan

Apollónovo utrpení nekončí! 2. díl bestsellerové série ze světa Percyho Jacksona.

Apollónovo utrpení nekončí!

Všemohoucí bůh světla, slunce, léčitelství, umění, lukostřelby, poezie, tance a proroctví dál trčí v kůži Lestera Papadopoulose. Z jeho nadpřirozených schopností mu nezbyla ani jedna a tělo nemotorného teenagera, ve kterém se nachází, je jen pro zlost. Diovo odpuštění a místo na Olympu získá zpět, jen pokud najde starověké zdroje proroctví a osvobodí je.

Naštěstí na to není sám – po boku má starého známého Lea Valdeze, jeho draka ohniváče a bývalou nymfu Kalypsó. Cesta za dalším Orákulem vede na Středozápad. Tam Lester objeví věci, o kterých neměl coby Apollón ani tušení!

Viac
16,49 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Žáner fantasy
Počet strán 384
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 2.11.2017
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,576 kg
Jazyk čeština
Číslo dielu 2
Originálny názov The Trials of Apollo - The Dark Prophecy
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Dana Chodilová
EAN 9788025333938
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor

Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.

Zobraziť profil autora