Spirit Animals: Soumrak strážců – Velký návrat

3. díl


Varian Johnson

V hlubinách Erdasu se probudilo zkažené a prastaré zlo. Dokáže ovládat druhé a krást spirituální zvířata jejich právoplatným partnerům! 3. díl oblíbené fantasy série Spirit Animals: Soumrak strážců

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan, čtveřice mladých hrdinů rozdělená mezi dvěma světy, se dál snaží zastavit prastaré zlo, ale dochází jim čas. Hrozí, že již velice brzy budou zničena i spirituální pouta – posvátná spojení mezi lidmi a zvířaty. Protože temnota si podrobuje jejich spojence, mohou se v nastalém chaosu spoléhat na jediné: na své zvířecí společníky. Jenže nepřítel, kterému přátelé čelí, má moc ovládat druhé a krást spirituální zvířata jejich právoplatným partnerům. Vydrží jejich spirituální pouta silná, nebo bude některý z nich ztracen? Bude to Brigan, Uraza, Dží nebo Essix? 3. díl ze série Spirit Animals: Soumrak strážců.
Viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 192
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 25.1.2018
Formát 140x205 mm
Hmotnosť 0,329 kg
Jazyk čeština
Číslo dielu 3
Originálny názov The Return (Spirit Animals: Fall of the Beasts, Book 3)
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025335574
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Varian Johnson

Varian Johnson

Varian Johnson sa narodil v meste Florence v južnej Kalifornii, študoval na University of Oklahoma, kde získal titul BS v strojárstve. Neskôr získal aj titul MFA v odbore Písanie pre deti a mladých dospelých na Vermont College of Fine Arts a doteraz je čestným členom tejto fakulty. Žije neďaleko Austinu s rodinou. Varian Johson je autorom 9 románov vrátane The Parker Inheritance, ktorý získal v roku 2019 ocenenie Coretta Scott King Honor Book a v roku 2018 Boston Globe-Horn Book Award Honor Book. Jeho prvý román pre deti The Great Green Heist sa stal najobľúbenejšou detskou knihou vo všetkých štátoch USA. Okrem toho je autorom dvoch dielov megaúspešnej série Spirit animals: Súmrak strážcov Veľký návrat a Pazúr šelmy.

Zobraziť profil autora