Časodejovia 4 - Krycie meno


Natalja Ščerba

Štvrtý diel najúspešnejšej ruskej fantasy série o kúzelníkoch, ktorí čarujú s časom.

V štvrtom diele ságy o kúzelníkoch, ktorí vedia čarovať s časom, budú kľučiari hľadať Rozoklaný zámok...

Vasilisa začala konečne študovať skutočné časodejníctvo. V Černodole – na zámku Kráľovnej temných víl zdokonaľuje po boku svojej kamarátky Búrky svoje bojové schopnosti. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať o seba sám. Feš sa Vasilise stále vyhýba, zato Mark sa podozrivo usiluje votrieť do jej priazne. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo prianie zistiť jej krycie meno.

Kľučiari sa chystajú prehľadať komnaty Rozoklaného zámku, ku ktorým majú kľúče. Nie sú však sami, odhaliť tajomstvo sa snaží celý rad mocných časodejov.

Podarí sa kľučiarom nájsť tajomnú Čiernu komnatu? Zmieri sa Vasilisa s Fešom? Vyhrá temponaháňačku so svojím lunovtákom Snežienkou? Objaví znova svoj vzácny dar – časový flér?

Viac
15,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 360
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 11.5.2018
Formát 152x228 mm
Hmotnosť 0,67 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 4
Originálny názov Časodeji 4 - Časovoje imja
Pôvodný jazyk ruština
EAN 9788056604557
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Natalja Ščerba

Natalja Ščerba

Natalja Ščerba pochádza z Bieloruska, žije na Ukrajine a svoje romány píše v ruskom jazyku. Vo svojich dielach pracuje so slovanskou kultúrou a mytológiou. Zameriava sa na fantastiku pre mladých čitateľov. K jej najobľúbenejším dielam patrí séria Časodejovia, za ktorú získala mnohé ocenenia.

Zobraziť profil autora