Minecraft Dungeons: Vzostup Arch-Illagera


Matt Forbeck

Zažite nálož dobrodružstva v románe zo sveta Minecraftu!

Statoční hrdinovia sa spojili, aby sa vydali na nebezpečnú cestu svetom sužovaným vojnou, a porazili Arch-Illagera i jeho hrozivú armádu. Ale ako tá armáda vznikla? A odkiaľ sa Arch-Illager vzal? Pravda je taká, že Arch-Illager nikdy o najvyššiu moc nežiadal. Ako malý bol týraný svojimi súkmeňovcami a ustráchaní osadníci mu zasa nedôverovali. Archie chcel pritom len nájsť miesto, ktoré by mohol nazývať domovom, ale každý od neho bočil. Pri potulkách hlbokými lesmi a skalnatými horami natrafil v temnej jaskyni na artefakt, ktorý mu šeptom sľúbil moc: Guľu dominancie. S ňou si Archie uvedomil, že môže vládnuť úžasnej mágii a pretvoriť svet, ktorý sa mu otočil chrbtom. Stačí, ak urobí presne to, čo mu povie... Koniec-koncov pomenovali ju Guľa dominancie z nejakého dôvodu, no nie? No je to preto, ako používa Archie ju – či ona jeho?

Zisti viac o tragickom pôvode podlého Arch-Illagera v tomto oficiálnom románe zo sveta Minecraftu, prológu k Minecraft Dungeons!

MATT FORBECK je cenami ovenčený autor takmer tridsiatich románov, i New York Times bestsellerov, a herný dizajnér nespočetného množstva hier, ktoré získali tucty ocenení. Jeho súčasná práca zahŕňa nové knihy Dungeons & Dragons: Endless Quest, Halo: Bad Blood, Life is Strange: Welcome to Blackwell, a takisto prácu na videohre Rage 2 a roleplayingovej hre Shotguns & Sorcery, založenej na jeho románoch. Žije v Beloite vo Wisconsine so svojou ženou a piatimi deťmi, vrátane štvorčiat.

Viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 240
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 30.4.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,42 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Minecraft: The Island
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Lukáš Ondrejkovič
EAN 9788056621790
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom