Bohovia Olympu – Hádesov chrám


Rick Riordan

Príbeh Percyho Jacksona a jeho priateľov pokračuje... Sedem hrdinov musí znovu nasadiť svoje životy za záchranu bohov, ľudstva a celej civilizácie.

Čas sa kráti… Bránu smrti, tajomný priechod medzi svetom živých a mŕtvych, ovládla Gaia so svojimi pomocníkmi. Zástupy netvorov prúdia na zem a chystajú sa prevziať vládu nad svetom. Prídu Percy a jeho priatelia na to, ako bránu zavrieť? Dokážu sa vrátiť z hlbín Tartaru, najtemnejšej časti podsvetia, ktorému vládne boh mŕtvych Hádes? Nebude to jednoduché! Sedem hrdinov z Proroctva musí znovu nasadiť svoje životy za záchranu bohov, ľudstva a celej civilizácie.
Viac
13,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 560
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 19.1.2018
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,77 kg
Jazyk slovenčina
Původní název Heroes of Olympus 4 - House of Hades/Nancy Gallt
EAN 9788056404850
Vek od 13
Typ kniha

Recenzia médii

Fantaztika - ecenzia knihy Bohovia Olympu 4, Luc


Kniha Hádesov chrám opäť začína v momente kedy predchádzajúca kniha skončila. Hneď v úvode je čitateľ vhodený do víru akcie a napätia. Táto akcia v podstate pretrváva až do konca knihy. V príbehu sa síce nachádza zopár oddychových a slabších pasáží, ale je ich tu len veľmi máličko. Hádesov chrám je jedna z mála kníh, ktoré sa dajú prečítať na jedno posedenie. Je síce trošku House of hadesobjemnejš... Viac

Autor

Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan sa narodil v roku 1964. Takmer 15 rokov pôsobil ako učiteľ anglištiny a histórie na verejných aj na súkromných školách v Kalifornii a texaskom San Antoinu. Po ťažkom rozhodovaní sa povolania učiteľa vzdal a začal sa plne venovať písaniu kníh pre deti aj pre dospelých, za ktoré získal rad ocenení, okrem iného aj tri najprestížnejšie americké literárne ceny v žánri mystery. Momentálne žije v San Antoniu so svojou manželkou a dvoma synmi.

Zobraziť profil autora