Iluzionisti 2

Príbeh druhý


Neil Patrick Harris

Kniha plná tajomstiev, šifier, kódov a trikov. Maj oči otvorené a objavíš viac než obyčajný príbeh.

Na roky strávené v sirotinci a ťažké chvíle, ktoré tam vďaka svojej odlišnosti zažila, by Leila najradšej zabudla. I keď na niečo to nakoniec dobré bolo. Svoju nevýhodu premenila na výhodu a stala sa majsterkou únikov. Lenže pred záhadou spojenou s príchodom známej okultistky len tak neunikne. Dokážu Magickí outsideri zabrániť útokom šialených opíc a vyhnať duchov z hotelov, v ktorých straší? Naši priatelia urobia pre záchranu mesta všetko, čo je v ich silách. Len aby nezabudli ochrániť aj sami seba!

(Pssst. Hej, ty! Áno, TY! Prezradím ti malé tajomstvo... Táto knižka nie je len taká hocijaká knižka. Je to pokladnica plná tajomstiev, šifier, kódov a dokonca aj trikov. Maj oči otvorené a objavíš tu viac než obyčajný príbeh. Zistíš, ako robiť svoje vlastné kúzla!)

Viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 288
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 7.8.2020
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,523 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 2
Originálny názov The Magic Misfits 2
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056617571
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Autor

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris je uznávaný herec, producent, režisér, moderátor, spisovateľ, manžel a otec kúzelných dvojičiek. Od roku 2011 do roku 2014 zastával funkciu prezidenta Akadémie magických umení. Séria kníh Iluzionisti je jeho debutom v tvorbe pre deti.

Zobraziť profil autora