Alea, dievča mora 6 – Rieka zabudnutia


Tanya Stewnerová

Dobrodružstvá, výnimočné priateľstvá a tajomstvá ukryté v hlbinách mora!

Dobrodružstvá, výnimočné priateľstvá a tajomstvá ukryté v hlbinách mora!

Alea a jej priatelia na lodi Crucis prišli o svoje spomienky. Nepamätajú si niekoľko posledných týždňov. Musia sa začať orientovať v odrazu neznámom svete. Prečo po nich idú? Kto je ten podivný muž v čiernom kabáte, ktorý ich sleduje z brehu? A nemala náhodou Alfa cru o jedného člena viac?

Alea to však nevzdáva. Nebola by to ona, keby aj napriek nepriazni osudu neprijala boj so svojimi protivníkmi. Chce urobiť všetko pre záchranu priateľov a, samozrejme, oceánov.

Šiesta časť veľkolepého príbehu o Alei, dievčati mora.

Viac
16,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Počet strán 616
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 29.10.2021
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,803 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Claudia Carls
Číslo dielu 6
Prekladateľ Zora Sadloňová
EAN 9788056623633
Vek od 10
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Tanya Stewnerová

Tanya Stewnerová

Tanya Stewnerová sa narodila v nemeckom Wuppertale a s písaním príbehov začala už vo svojich desiatich rokoch. Po maturite študovala najprv prekladateľstvo, nakoniec sa však rozhodla pre štúdium anglistiky, germanistiky a literárnych vied. Niekoľko rokov žila v Londýne, kde absolvovala aj prax vo vydavateľstve a popri tom začala pracovať na svojom prvom románe. Je autorkou série pre deti Lili Vetroplaška a fantasy série Alea, dievča mora . V súčasnej dobe sa Tanya venuje písaniu nielen detských kníh, ale aj románov pre mládež a pre dospelých.

Zobraziť profil autora