Alchymistova šifra 1


Kevin Sands

Hľadaj indície. Odhaľ tajomstvo. Zostaň nažive.

Nikomu to nehovor!

Kým Christopher Rowe nedostal toto tajomné varovanie, žil pokojný a šťastný život lekárnického učňa u majstra Benedikta Blackthorna – až na jeden či dva výbuchy. Učil sa miešať lieky, liečiť rôzne choroby, ale aj riešiť zložité šifry a hádanky, ktoré mu vymýšľal jeho učiteľ.

Londýnskych lekárnikov však začne prenasledovať záhadný kult. Umierajú ľudia a nebezpečenstvo sa čím ďalej, tým viac približuje k ich obchodu. Christopher bude musieť využiť všetko, čo sa doposiaľ naučil, aby túto hroznú záhadu rozlúštil a zastavil vyčíňanie zla. Odhalí kľúč k desivému tajomstvu, ktoré by mohlo obrátiť svet hore nohami?

Viac
11,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Ďalšie tituly z rady "Alchymistova šifra"

Informácie

Počet strán 288
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 10.4.2020
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,51 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Olga Zakis
Číslo dielu 1
Originálny názov The Blackthorn Key
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Zora Sadloňová
EAN 9788056616208
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Kevin Sands

Kevin Sands

Kevin Sands študoval teoretickú fyziku, pracoval ako vedecký pracovník, obchodný poradca, učiteľ a profesionálny hráč pokru. Za svoje knihy získal množstvo prestížnych ocenení, medzi inými aj Red Cedar Award, Arthur Ellis Award či Dudley Teen Book Award. Medzi jeho najúspešnejšie tituly patrí séria Alchymistova šifra, ktorá vychádza aj v slovenskom jazyku. Kevin píše a žije v kanadskom Ontariu. Viac o ňom a jeho knihách sa môžete dozvedieť na jeho webe www.kevinsandsbooks.com

Zobraziť profil autora