Apollónův pád - Hrobka nemrtvých


Rick Riordan

Apollónova cesta za vykoupením nebere konce. 4. díl série ze světa Percyho Jacksona.

Utrpení olympského boha Apollóna, zakletého v těle smrtelníka Lestera Papadopoulose, nekončí!

Na tábor římských polobohů v Sanfranciském zálivu se chystají zaútočit všehoschopní římští imperátoři. Díky obří armádě, ochočeným nestvůrám a ničivým zbraním mohou tábor Jupiter vymazat z povrchu zemského. Navíc mají mocného spojence – ani živého, ani mrtvého, ale o to nebezpečnějšího. Pokud má tábor tuhle blížící se apokalypsu přežít, bude potřebovat Apollónovu pomoc.

Přičte mu nejvyšší vládce nebes Zeus jeho statečné skutky k dobru? Odpustí mu konečně jeho selhání a vrátí mu jeho božskou existenci?

Viac
18,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner fantasy
Počet strán 416
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.2.2022
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,599 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Max Meinzold
Číslo dielu 4
Prekladateľ Dana Chodilová
EAN 9788025355152
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor

Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.

Zobraziť profil autora