Apolónov pád 5 - Nerova pevnosť


Rick Riordan

Záverečná časť bestsellerovej série zo sveta Percyho Jacksona je tu!

Je čas čeliť poslednému súdu…

Grécky boh slnka Apolón, ktorý bol vykázaný na zem ako úbohý puberťák Lester Papadopoulos, sa konečne ocitol na konci svojej cesty. Má šancu dostať sa späť na Olymp. Bitka o tábor Jupiter sa skončila. Nový Rím je bezpečný, Tarquinius a jeho armáda nemŕtvych boli porazení. Aj tentoraz to Apolón so svojimi priateľmi zvládol a prežil.

No i keď bitku vyhrali, vojna sa ešte zďaleka neskončila. Bývalý boh a jeho malá veliteľka Meg musia poslúchnuť proroctvo, ktoré odhalila harpya Ella. Budú čeliť hrôzostrašnému cisárovi Nerovi v jeho pevnosti v New Yorku, aby ho zničili raz a navždy.

Záverečná časť bestsellerovej série zo sveta Percyho Jacksona je tu!

Viac
14,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 400
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 23.7.2021
Formát 145x210 mm
Hmotnosť 0,655 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 5
Originálny názov The Trials of Apollo 5
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Zora Sadloňová
EAN 9788056623114
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor

Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.

Zobraziť profil autora