Spirit Animals: Soumrak strážců – Dráp šelmy

6. díl


Varian Johnson

Na hlavy Zelenopláštníků je vypsaná odměna. Mohou někomu věřit? 6. díl oblíbené fantasy série Spirit Animals: Soumrak strážců.

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin, Rolan a jejich zvířecí společníci ochránili svět před nesčetnými hrozbami. Přesto se stali štvanou zvěří. Falešnému obvinění však stojí čelem. Jsou odhodláni rozkrýt spiknutí a objasnit tajemství prastarých relikvií. Pátrání je zavede do Conorova domova, s otevřenou náručí je tam ale nikdo nečeká. Město je zničeno, obyvatelé jsou chudí a zoufalí. Mohou Zelenopláštníci někomu věřit, když je na jejich hlavy vypsaná odměna? Šestý díl nové série Spirit Animals: Soumrak strážců.
Viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 192
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 21.2.2019
Formát 140x205 mm
Hmotnosť 0,324 kg
Jazyk čeština
Číslo dielu 6
Originálny názov The Wildcat's Claw (Spirit Animals: Fall of the Beasts, Book 6)
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025340554
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Varian Johnson

Varian Johnson

Varian Johnson sa narodil v meste Florence v južnej Kalifornii, študoval na University of Oklahoma, kde získal titul BS v strojárstve. Neskôr získal aj titul MFA v odbore Písanie pre deti a mladých dospelých na Vermont College of Fine Arts a doteraz je čestným členom tejto fakulty. Žije neďaleko Austinu s rodinou. Varian Johson je autorom 9 románov vrátane The Parker Inheritance, ktorý získal v roku 2019 ocenenie Coretta Scott King Honor Book a v roku 2018 Boston Globe-Horn Book Award Honor Book. Jeho prvý román pre deti The Great Green Heist sa stal najobľúbenejšou detskou knihou vo všetkých štátoch USA. Okrem toho je autorom dvoch dielov megaúspešnej série Spirit animals: Súmrak strážcov Veľký návrat a Pazúr šelmy.

Zobraziť profil autora