Inspirativní příběh pro malé čtenáře s nádhernými ilustracemi Evy Chupíkové vás zavede do voňavého lesa i k průzračnému jezírku.

Je po dešti a lesík kolem jezera, kam chodí Filípek s tatínkem na ryby, je krásný a voňavý. Filípka ale rybaření nebaví. Raději si v lese hraje s kamarády skřítky, obdivuje srnky, malé divočáky nebo ve vodě pozoruje pstruhy a bruslařky. Svět kolem jezera Filípek miluje. Brzy půjde poprvé do školy a nejraději by si vzal celý les s sebou. Tatínek má ale lepší nápad…

Viac
11,99 € Odporúčaná cena
Dlhšia dodacia lehota

Informácie

Počet strán 80
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 8.11.2018
Formát 190x224 mm
Hmotnosť 0,377 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Eva Chupíková
Pôvodný jazyk slovenčina
EAN 9788025339251
Vek od 5
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Video

Autor

Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská

Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.

Zobraziť profil autora