Videl niekto Jessicu Jenkinsovú?


Liz Kesslerová

Čo by ste urobili, keby ste jedného dňa zistili, že sa dokážete zneviditeľňovať?

HĽADÁ SA: ruka. MAJITEĽ: Jessica Jenkinsová. NAPOSLEDY VIDENÁ: v piatok popoludní na hodine geografie, stále prirastená k Jessicinmu plecu.

Ešte pred pár dňami bola Jessica Jenkinsová úplne obyčajné dievča, no teraz dokáže zopár vecí, ktoré nie sú celkom normálne – napríklad stať sa neviditeľnou, a to bez toho, aby na to musela čo i len pomyslieť!

Jej najlepšia kamoška Izzy je nadšená – ale je to skutočne také úžasné? Mať tajné superschopnosti môže byť predsa aj veľmi nebezpečné… Odkiaľ sa táto Jessicina schopnosť vzala? A čo sa stane, ak sa to, čo dokáže, dozvedia nesprávni ľudia?

Viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 232
Dátum vydania 28.8.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,412 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Has Anyone Seen Jessica Jenkins?
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Alžbeta Kovaľová
EAN 9788056617960
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Liz Kesslerová

Liz Kesslerová

Liz Kesslerová sa narodila v Suothporte a vyrastala v Manchesteri a Chceshire. Študovala anglický jazyk a neskôr si spravila aj pedagogickú nadstavbu. Navštevovala aj kurz kreatívneho písania. Pracovala ako učiteľka, lektorka anglického jazyka, viedla kurzy písania a venovala sa aj žurnalistike. Medzi čitateľmi je známa vďaka sérii o malej morskej panne Emily Windsnapovej, ktorá sa zaradila medzi bestselleri podľa The New York Times.

Zobraziť profil autora