Percy Jackson 2 – More oblúd


Rick Riordan

i Pripravujeme

Dobrodružná séria vychádzajúca z gréckej mytológie.

Percy Jackson si už zvykol na to, že nie je obyčajný chalan z New Yorku. Ako syn boha mora Poseidóna patrí do dvoch svetov, ľudského aj mytologického, kde sa to hemží zákernými a krvilačnými obludami. Mnohé z príšer, ktoré donedávna poznal len zo starých gréckych bájí, ho teraz chcú pripraviť o život.

Po nečakane pokojnom školskom roku sa posledný deň pred prázdninami na Percyho zosype celá lavína problémov – hodina telocviku sa zmení na vybíjanú s ľudožrútskymi obrami, kamarát Grover sa dostane do problémov a Táboru polokrvných hrozí zničenie. A tak sa Percy a jeho priatelia vydávajú na ďalšiu nebezpečnú výpravu...

Viac
16,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme 20.9.2024

Informácie

Počet strán 304
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.9.2024
Formát 145x205 mm
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Jana Veselá
EAN 9788056641514
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Autor

Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.

Zobraziť profil autora