Gustáv Chmúrny a zlodej ľudí


Adam-Troy Castro

Vieš, kde je tvoj tieň?

Vieš, kde je tvoj tieň?

Franka sa spolu s otcom a so sestrou prisťahuje do nového mesta. V snahe zachrániť svoju mačku, ktorá naháňa vlastný, veľmi podivne sa správajúci tieň, sa ocitá v strašidelnom dome rodiny Chmúrnych. Okrem množstva tieňov, ktoré nikomu nepatria, tu objaví knižnicu plnú kníh, ktoré nikdy nikto nenapísal, galériu sôch, ktoré, našťastie, nikto nevytvoril, a zisťuje, že jej vlastný tieň môže mať svoj osobný život! Dom by mohol byť celkom zábavný, keby ju v ňom neprenasledoval Zlodej ľudí so svojou beštiou, odhodlaný odviesť ju do Temnej krajiny. Našťastie je tu však Gustáv Chmúrny, ktorý príde Franke na pomoc.

Viac
8,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner fantasy
Počet strán 224
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 7.2.2020
Formát 130x195 mm
Hmotnosť 0,34 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Kristen Margiotta
Číslo dielu 1
Originálny názov Gustav Gloom - And the People Taker
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056615393
Vek od 10
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

laska ku kniham - Gustáv Chmúrny a zlodej ľudí


Máte chuť na poriadnu dávku rozkošnosti? V tom prípade vám môžem len odporúčať Gustáva Chmúrneho a zlodeja ľudí, ktorý si získal moje srdce. Už anotácia znela veľmi sľubne, bola som pripravená na podivuhodnú mačku, tiene, ktoré sa správajú inak ako ich majitelia, zvláštneho chlapca, na ktorého sa budem báť po tme čo i len pomyslieť, no k tomu všetkému som dostala ešte aj milučký zážitok vo for... Viac

Autor

Adam-Troy Castro

Adam-Troy Castro

Adam-Troy Castro žije v Miami s manželkou a troma mačkami. Za knihu Vyslanci mŕtvych získal prestížnu Philipa K. Dicka Award. Okrem toho bol Adam-Troy Castro osemkrát nominovaný na Nebulu, dvakrát na Huga a trikrát na Stokera. Vo vydavateľstve Fragment vyšla v slovenskom jazyku jeho kniha pre deti Gustáv Chmúrny a zlodej ľudí.

Zobraziť profil autora