Kapitán Bombarďák 10: Kapitán Bombarďák a pompézna pomsta rádioaktívnych Robo-boxeriek


Dav Pilkey

S kapitánom Bombarďákom nuda nemá konca! Naši hrdinovia sa dostanú do ďalšej šialene vtipnej šlamastiky! No len si to prečítajte!

Keď sme našich hrdinov Georgea a Harolda videli naposledy, zmenili sa na zlých zombie bifľošov odsúdených na večné túlanie sa po zdevastovanej postapokalyptickej planéte. Pýtate sa, prečo pred týmto desivým osudom chlapcov nezachránil úžasný kapitán Bombarďák? Pretože výčiny Tipiho Tancujnôžku počas cestovania v čase spôsobili, že pán Krupp sa ním nikdy nestal! Teraz, keď Tipi navždy zmenil chod ľudských dejín, bude musieť vymyslieť spôsob, ako ho ZMEŇIŤ NASPÄŤ!

Viac
10,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Ďalšie tituly z rady "Kapitán Bombarďák"

Informácie

Počet strán 224
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 10.11.2023
Formát 130x190 mm
Hmotnosť 0,43 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 10
Prekladateľ Kristína Horková
EAN 9788056636978
Vek od 7
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Dav Pilkey

Dav Pilkey

Dav Pikey sa narodil v Clevelande. Ako dieťa trpel dyslexiou, ADHD a mal problémy so správaním. Počas vyučovania zvykol neustále vyrušovať, a tak ho učitelia takmer každý deň posielali za dvere. Dav našťastie miloval kreslenie a vymýšľanie príbehov. Svoj čas na školskej chodbe trávil tvorbou svojich vlastných komiksov. Ako autor sa prvýkrát presadil, keď svoj román World War Won prihlásil do študentkej autorskej súťaže a s prehľadom zvíťazil vo svojej vekovej kategórii. Medzi jeho najznámejšie diela patrí séria kníh Kapitán Bombarďák, ktorá vychádza aj v slovenskom jazyku. Dav si knihy aj sám ilustruje.

Zobraziť profil autora