Kapitán Bombarďák 7: Kapitán Bombarďák a strhujúci súboj so Slizkým Šušňonátorom

Pomsta mazľavých sopľobotov.


Dav Pilkey

i Pripravujeme

Nové pokračovanie najBOMBAstickejšej série!

George a Harold sa musia POŠPÁRAŤ… v minulosti.

Práve keď si naši hrdinovia mysleli, že sú už z najhoršieho vonku, do cesty sa im postaví ďalšia katastrofa. Síce sa im podarilo poraziť Slizkého Šušňonátora – ale s mazľavými sopľobotmi teda nerátali!

A tak sa George, Harold, pán Krupp, Melvin Sneedly a bionický škrečok Sulo vydávajú na bláznivé dobrodružstvo, ktoré ich zavedie do najtemnejších zákutí vesmíru a dokonca do tajomnej a neprebádanej minulosti… predvčerajška. Dokážu si s týmto príšerným, časocestovateľským,

mozgozameneným a šušňovitým chaosom poradiť?

Viac
9,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme 23.8.2024

Ďalšie tituly z rady "Kapitán Bombarďák"

Informácie

Počet strán 176
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 30.8.2024
Formát 130x190 mm
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Kristína Horková
EAN 9788056641606
Vek od 7
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Dav Pilkey

Dav Pilkey

Dav Pikey sa narodil v Clevelande. Ako dieťa trpel dyslexiou, ADHD a mal problémy so správaním. Počas vyučovania zvykol neustále vyrušovať, a tak ho učitelia takmer každý deň posielali za dvere. Dav našťastie miloval kreslenie a vymýšľanie príbehov. Svoj čas na školskej chodbe trávil tvorbou svojich vlastných komiksov. Ako autor sa prvýkrát presadil, keď svoj román World War Won prihlásil do študentkej autorskej súťaže a s prehľadom zvíťazil vo svojej vekovej kategórii. Medzi jeho najznámejšie diela patrí séria kníh Kapitán Bombarďák, ktorá vychádza aj v slovenskom jazyku. Dav si knihy aj sám ilustruje.

Zobraziť profil autora