Kapitán Bombarďák 6: Kapitán Bombarďák a strhujúci súboj so Slizkým Šušňonátorom


Dav Pilkey

Je slizký. Je lepkavý. Skrátka… NECHUTNÝ! Ak sa z triednej žalobaby stane nebezpečná príšera, treba zavolať kapitána Bombarďáka!

George a Harold sa dostali do poriadne mazľavej… kaše. Ich posledný žartík triedneho bifľoša Melvina Sneedlyho tak rozhnevá, že prisahá pomstu. Pokúsi sa premeniť na bionického superchlapca, no veci sa trošku skomplikujú – a Slizký Šušňonátor je na svete! Dokáže KAPITÁN BOMBARĎÁK túto mľaskavú, lesklú a hlienmi pokrytú príšeru zastaviť? Bežte si po vreckovky a poďme to spolu zistiť!

Viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Ďalšie tituly z rady "Kapitán Bombarďák"

Informácie

Počet strán 176
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 25.8.2023
Formát 130x190 mm
Hmotnosť 0,369 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 6
Prekladateľ Kristína Horková
EAN 9788056635650
Vek od 7
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Dav Pilkey

Dav Pilkey

Dav Pikey sa narodil v Clevelande. Ako dieťa trpel dyslexiou, ADHD a mal problémy so správaním. Počas vyučovania zvykol neustále vyrušovať, a tak ho učitelia takmer každý deň posielali za dvere. Dav našťastie miloval kreslenie a vymýšľanie príbehov. Svoj čas na školskej chodbe trávil tvorbou svojich vlastných komiksov. Ako autor sa prvýkrát presadil, keď svoj román World War Won prihlásil do študentkej autorskej súťaže a s prehľadom zvíťazil vo svojej vekovej kategórii. Medzi jeho najznámejšie diela patrí séria kníh Kapitán Bombarďák, ktorá vychádza aj v slovenskom jazyku. Dav si knihy aj sám ilustruje.

Zobraziť profil autora